Jedan adventista - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Jedan adventista

Oceni ovaj blog
Kaže meni jedan adventista, koji je u nekakvoj nemoralnoj ljubavnoj vezi sa jednom rahitičnom ženom, kad ga neko pita šta radi sa njom: „Držim bogosluženje sa Snežom.“ Stideo se jako dugo vremena da prizna da mu je devojka. Govorio da mu je drugarica. Kaže on još nešto: „Kad mrtvi budu uskrsnuli, ja ću da se oženim sa Elen Vajt (žena koja je osnovala adventiste, bez obzira što po Bibliji žena ne može biti stub crkve), a bog će mi oprostiti što sam bio sa Snežom.“ Uskrsnuće mrtvih isključuje reinkarnaciju, i obrnuto. Za mene: reinkarnacija – da; uskrsnuće – ne. Kad nekoga sretne i počne da ga ubeđuje u to u šta veruje ima običaj da kaže: „Imaš prilike da te vratim na pravi put. Ti si tu, ja sam tu, Biblija je tu.“ A trebalo bi da kaže i: „Ti si tu, ja sam tu, ½ qrrve je tu (jer rahitična žena bez sisa ne mere biti 1/1 qrrve), ½ Biblije je tu (jer u Bibliji koju on nosi nedostaje nekoliko desetina jevanđelja koje je bivša Papska Država cenzurisala)... Dno dna... :thumbdown:

Pošalji "Jedan adventista" na Facebook Pošalji "Jedan adventista" na Google Pošalji "Jedan adventista" na My Yahoo! Pošalji "Jedan adventista" na Live Pošalji "Jedan adventista" na MySpace Pošalji "Jedan adventista" na Twitter Pošalji "Jedan adventista" na Digg Pošalji "Jedan adventista" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Amaunet (avatar)
    Zaista je dno dna... dalji komentari bi bili suvišni
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Ih, kad bi on to znao...
  3. Amaunet (avatar)
    Saznaće... kad uskrsne, pa ga Sneža i Elen Vajt nabiju ko vola.
  4. Ordačni Bužap (avatar)
    :hahaha: :rida: :rotf:
  5. coviax1 (avatar)
    :hahaha::mrgreen::rotf::heart::rumenko::rotf: