NA PRAGU 47-e godine...

Danas punim 46,i na pragu sam 47...još sam godinu starija,ali volim, bre, da slavim rodjendane...volim da okupim drage ljude i da uz pesmu,šale,smeh i ples dočekamo jutro....Pa šta ako sam starija,pa šta ako je za ovu godinu dana još nekoliko bora prošaralo moje lice....kada sam u duši i srcu i dalje ona čežnjiva i romantična curica,puna ljubavi i energije,sa stalnim osmehom na licu...
Ovaj dan ću provesti sa svojom porodicom,u petak sa NJIM,a u subotu dolaze prijatelji da ludujemo....Ma,ima da uživam,ovako matora,važno da me grlo služi za pevanje,noge za ples,i srce i duša za merak....Ko još broji godine?Životne bilanse i račune svodiću drugi dan....:whistling:

:orkestar::orkestar::vatromet::bye:

Laku noć,blogeri moji dragi....




Evo i pesme malo mladje od mene...I dalje je slusana...Stari kao vino,nadam se da cu i ja tako...
 
Prisoner;bt146285:
Dunjice, neka si ti nama zdrava, srećna, nasmejana.i mirisna, a godine neka broji onaj ko nema pametnija posla :D

birthday-cake-wwwtheflowerpot.jpg

wine-glass-goblets-300x214.jpg
]

Hahaha,u pravu si,mila moja...:cmok::heart:
 
Valeria;bt146292:
Srećan ti rođendan, sve najbolje :).
Jako mi se sviđa tvoj stav.
Svaki delić nas.. pa i naše iskustvo, bore, i savršenosti i nesavršenosti.. sve to čine jednu jedinstvenu i neponovljivu celinu :heart: .
Dan kada smo se rodili, kada smo udahnuli vazduh i otpočeli nove tokove je veoma bitan za nas.. i naravno da ga treba i proslaviti :D.


Valeri,draga...milo mi je da je tako..hvala od srca na lepi recima i zeljama...:cmok::heart:
 
Tijara;bt146318:
:cmok2::zag:Dunja zelim ti sretan rodjendan, nikada nemoj ni pomisliti da ne slavis, svakako da treba da se radujemo svakom narednom,lepse smo, zrelije, pametnije,opustenije....ma nek ide zivot, uzivaj u svakoj sekundi ovog i svakog narednog rodjendana. Veliki pozdrav i sve najbolje ti zelim


Hvala ,TIjaro draga...Divno mi je bilo ova dva dana ,proslavila sam rodjendan sjajno..Veceras nastavljam...sa prijateljima...Ljubim te...
 
zxy;bt146335:
Dunja čestitam ti rodjendan
i ....da pohvalim za proslavu plan
Njega za petak,prijatelje za vikend
porodicu za danas
tu računaj i nas ovde na netu
jer evo... mi smo već tu ;):D:heart:
champagne1.jpg


Dva dela plana su vec ostvarena i bilo je sjajno...Veceras nastavljam sa trecim delom...A vas moje virtuelne prijatelje ne zaboravljam...Hvala puno na lepim zeljama...:D:cmok::heart::bye:
 
RiadaT.;bt146361:
Sve tvoje najljepše želje
Ruke što žele da zagrle tvoje
Eh,da sam dobra vila
Tebi,za rođendan bih ispunila
A ovako,ja običan pjesnik bez kinte
Napisah ti pjesmu i potroših malo tinte
Radosti i srece mnoge neka ti dođu
Odsjaj sjajnih boja duge neka te prati
Đavolčiću slatki,jednom se zivi,shvati!
Eh,da sam dobra vila
Najljepše želje bih ti ispunila
Da živiš sretno i veselo još godina sto
A i mi s tobom zajedno
Neka ti bude za rođendan poklon to!:heart:

Divna si,Riada...Hvala ti puno sto si se potrudila...:cmok::heart::heart::heart:
 

Back
Top