Naravno da sam normalan... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

divilac

Naravno da sam normalan...

Oceni ovaj blog
Naravno da sam normalan! Pa šta ako sam se popeo o ponoći na trešnju? Pa šta? Jele su mi se trešnje, pa sam se popeo da jedem. Zašto nisam jeo sa zemlje? Pa zato što ih tako nisko više nema. Znam to jer sam gledao po danu. Ne moram da vidim da bih to znao. Ko je još video osvetljenu trešnju o ponoći? Meni su zvezde dovoljne. Da li sam svestan da sam mogao pasti? Jesam. A vidiš da nisam pao. Kažeš, mogao sam,...Ih,..pa mogao sam i poleteti za sovom, koju sam skoro dotakao, ali nisam poleteo.Nisam valjda lud da padam i da letim po noćima?! I šta mi bi da ti sa te visine šaljem SMS? Došlo mi! Nikad sa trešnje još nisam SMS slao,...i ne o ponoći,....baš originalno.Kad ću ja takav SMS dobiti,....nikad. A što su slatke trešnje, samo da znaš. Samo sam neke bubice pokupio, sve me nešto škaklje po vratu. Mora da im je u krošnji bilo lepše nego u mojoj kosi. I da znaš da mi se sve ovo kao ideja svidelo.Išao bih ja opet, samo da ima ko da mi drži lopovske merdevine. Nije lako se popeti, sav se izgrebah. I da znaš, sledeći put ti šaljem pozdrav preko laptopa. Jesam, naravno da sam normalan,....

Pošalji "Naravno da sam normalan..." na Facebook Pošalji "Naravno da sam normalan..." na Google Pošalji "Naravno da sam normalan..." na My Yahoo! Pošalji "Naravno da sam normalan..." na Live Pošalji "Naravno da sam normalan..." na MySpace Pošalji "Naravno da sam normalan..." na Twitter Pošalji "Naravno da sam normalan..." na Digg Pošalji "Naravno da sam normalan..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Vi što tvrdite da ste normalni-amo rode na "hoblovanje"...:D
    Stigli u apoteku bensedini od 500 gr.-pa u red...:hahaha:
    Valja svoj visoki IQ praktično isprobavati-ja moj, nešto niži,isprobavam još uvek na pdf
    filozofija-do tršnje još nisam stigao (rušt obrali,a i sebala ga kiša,a trešnja još zelena)...:(
    Matore Covi strpljiv (u dokolici napušava po kafanama:hahaha:)...Na fine finese-koliko iq dozvoli...;)
  2. Emin@ (avatar)
  3. divilac (avatar)
    Šta ti to znači, taj IQ ?....Izuzetne Q...ve?
    kakvi bensedini, kakvi bakrači,....na 30 mg ne reagujem,....samo me opije,...ja mislio doći će mi u san neka forumašica,...kad ono ništa,....
    Kažem ja vama,...u RL je izlaz,....
    ...na pdf filozofija?....nema šanse,....kakvi neotesani su tamo došli odskora,.....
    te buzdovane neobradi ni Kraljević Marko
    Ažurirano 31.05.2011. u 09:31, autor: divilac
  4. coviax1 (avatar)
    Taj Kraljević je za me mala maca,a oni tamo male kuce...Dokačili se juče N i Z...Prvo im spustio loptu,pa im sakrio...N izgubio u nastupu kreativnosti orjentaciju-otvorio novu kafanu kao ja za petak13...Poenta-nisu se dalje svađali,a meni u duši ravno i fino...Ali u pravu si-sve to luk i voda-samo zavisnost gnjavi...Može i to-baš kako to i radiš...I vidiš da nisam klončina-konačno matore Covi...

[I][COLOR="blue"].....a vidiš,...čim ja dođem,...pokušam da se razmašem,....temu odmah zatvaraju,...mislim,...to je po meni, netolerantan odnos prema meni,...oni postuju svaki dan, dok ja dođem u 10 dana jednom,...i odmah katanac,...[/COLOR][/I]
    Ažurirano 31.05.2011. u 23:52, autor: divilac
  5. NeshaDeBeli (avatar)