Facebook & Ivanka & Bužarap

Pre neki dan, negde na Facebooku, Tvrdojko Polugić, odnosno čika Ordačni Bužap, to jest ja, napisao je nešto vezano za “bespolna bića”, odnosno anđele, i nakačila mu se neka studentkinja, buduća vaspitačica, Ivanka, teška seljanka (ovde ćemo je zvati Ivanka Iseranka)... pomenula je Evu Ras i rekla da je bila ružna i ostala glupa...

I čika Bužap joj napiše...

Znaci Ivanka, ili znači Ivanka, uopšte nisi razumela, odnosno mene nisi dobro razumela, odnosno mene niko ne razume, odnosno malo ko razume... Ako si mislila da izvališ štos uspela si... Neverovatno kako ljudi razmišljaju guzicom umesto glavom... bez ljutnje... Ne verujem u bespolna bića. Koliko mi je poznato Eva Ras je bila mnogo dobra ženska dok je bila mlada...

A onda Ivanka Iseranka, skoro 24 sata kasnije, napiše čika Bužapu da je intelektualni masturbator u pokušaju, prdon, pardon, “u pokusaju”, pa još da “imam moždana oštećenja” i volim “debelo meso”, i na kraju zaključak: “Poljubiš me Ratko u dupence slatko.” Pa nije čika Bužap Ratko Mladić.

Znaci Ivanka, ili znači Ivanka, trebalo ti je 24 h da napišeš ovolicki post. Jasno je ko je „samo jedan nazovi intelektualni masturbator u pokusaju“... Koliko daleko vidim možeš shvatiti ako posetiš moj preuzvišeni mravljo-kravlji profil na Facebook-u; videćeš da tamo ništa, ali ništa nema nikakve veze sa debelim mesom. Veruj mi da nemam nikakva moždana oštećenja, samo se dobro zaje6avam i kao umetnik mogu samo da budem ekscentričan. Sneg padne da bi svako pokazao svoj trag. Sve će se videti kako će biti. Nema ljutnje, jasno mi je da bi volela da te neko poljubi tamo gde predlažeš, ali imam ja koga da ljubim. Ajd za jedno 24 h napiši još jedan post, čisto da ljudi primete da postojiš. A da li bi se naguzila da te “poljubim u dupence slatko”? Ili bi ti i za to trebalo 24 h?

A onda Ivanka Iseranka dođe posle 12 sati i kaže „odje6i bre“, retardu (****** mi petardu), debilu (izjede mi gowana cijelu kilu), pamet ki u pevca, mozak ki u vrapca, sex, durex, kex, sexualne devijacije i ostale qrrčeve konspiracije, kako čika Bužap potiče sa crnogorske „čuke goleme“, te kako je čika Bužapa „njeno pisanje duboko pogodilo“... Ali Tvrdojko Polugić joj odgovara...

Ojha! Ja bih odje6ao od tebe da sam ti se prvi obratio, i to odavno; vidi, bogoti, ko se kome prvi obratio i povodom čega. Ostajem na stanovištu da kome je stalo do morala i/ili „morala“ - neka ide u crkvu ili neki drugi hram. A ti na osnovu mog stava od koga ne odustajem iznese potpuno pogrešan zaključak i napravi priču. Ne znam šta te navede da napišeš ovoliko o nekome koga uopšte ne znaš. I da pominješ inteligenciju, pamet, mozak, sex, život, poluživot, debelo meso, i šta sve ne... Evo samo tebe čekam ne bi li me opsele silne seksualne devijacije. Pazi .i.-ca, nije ih bilo do pre neki dan: pa ti si ih izazvala! Mašala! I po tvom prezimenu se vidi da potičeš baš sa moje čuke goleme. Vaspitačica sa ovakvim vokabularom! Kuku lele deci koju ćeš jednog dana vaspitati. Ne piše se POLU ŽIVOT nego POLUŽIVOT. Prvo nauči da pišeš na svom maternjem jeziku, pa tek onda uđi u polemiku sa bilo kim. Ti si se meni prva nakačila, a ne ja tebi; ne bih te ni primetio. Taman posla da me je bilo šta sa tvoje strane pogodilo. Moraš dobro da me poznaješ da bi me pogodila, a da me poznaješ ne bi ove gluposti napisala. Vidiš, ja sam kulturan i ne ulazim u to da li imaš i kakav život imaš; to je tvoja stvar. A to što se odlično zaje6avam, a moje zajebancije ti isteruju mozak kroz nozdrve, pa moraš da pišeš sve i svašta o nekome koga ne poznaješ da bi te neko primetio nije moj problem. Ti imaš više problema sama sa sobom nego ja sa svojim zaje6ancijama. A, no, ako ovako nastaviš - i deca kojima ćeš biti vaspitačica će imati problem, a to je loše po naše i ovako loše društvo. E-e-ej Ivanka Iseranka, ili Ivanka Qrrčinović, ima vas ihahaj samo na FB, a ja sam jedan i jedini, originalan i unikatan. He he he. Eto koliko ti brzo ovako opširno odgovorih. Ada što ću kad sam najgluplja i najružnija budala sveta. I za kraj, nemoj da neko sazna da si imala bilo šta sa mnom, jer te niko više nikada neće uvažiti. Drži se za mene i propast ti je zagarantovana, baš kao onoj čuki golemoj sa koje sam pobegao da ovde gde sam došao lupam čukom po tvojim vratima. Bum.

I onda Ivanka Iseranka veli: “Bužarap, ae, nakazo, odje6i bre... vidiš kako sam te inspirisala, kao Laura, da o meni pišeš revolucije i rezolucije, kralju, bez kog ne valja, ili mi se pričinjava”... A Bužap joj napiše...

Taj tvoj Bužarap može da me poljubi u guzu. Ja sam Bužap i nisam ni pametan, ni lep, ni drag, već sam najgluplji i najružniji i u svemu najgori. Daleko si od Laure kao nebo od zemlje. Ne vidim nikakvu revoluciju, snoviđenje, kralja i idola bez... kog ne valja... šta ti se to pričinjava? Zato nam deca puše travu od malih nogu, kad imaju vaspitačice kojima se priviđaju stvari. Ne vidim poentu daljeg pisanja na ovom zidu i dalje uzurpacije. Pošto vidim da si svašta napisala o meni, a ne poznaješ me, i da ti treba chat, izvoli na skype (imaš ga na mom otvorenom profilu, ti sa zatvorenim profilom, sa grupom u koju moraš da zatražiš učlanjenje). Sve sam ti lepo objasnio. Sve ti je jasno. I više si svojim polupismenim baljezganjem rekla o sebi nego o meni. Aloha. Moj ti usput. I ti na njemu. I on u tebi. Oliži mi hemoroide. Prc, hrk, drk...
 

Back
Top