Šta je ovo? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Šta je ovo?

Oceni ovaj blog
Jao ljudi moji! Šta je ovo danas? Ljudi izađu na ulicu obučeni, a vraćaju se kući u gaćama. Da li je moguće da ih za samo par minuta skinu do gaća? I ko to, zaboga, radi? Da li se to pojavila neka nova ulična banda, street-gang-fucken-chicken-shit-criminal-organization? I skidaju ljude do gaća. A što im ne skinu gaće? Da li im smrdU gaće pa zato neće? Ili vidU žute mrlje napred a braonkaste pozadi? Odoše gaće na doboš. Pih!

Pošalji "Šta je ovo?" na Facebook Pošalji "Šta je ovo?" na Google Pošalji "Šta je ovo?" na My Yahoo! Pošalji "Šta je ovo?" na Live Pošalji "Šta je ovo?" na MySpace Pošalji "Šta je ovo?" na Twitter Pošalji "Šta je ovo?" na Digg Pošalji "Šta je ovo?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    reci da zezas da nije stvarno
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Stvarno. Možda ima veze sa Mladićem ili mladićima?
  3. hirajgoagain (avatar)
    ma jok, kakve veze ima s njim. da su recimo besni toliko da se izivljavaju bas na takav nacin?
    ima mozda sa mladicima dosadno im je neke arhitekte

ma ja bi volela ako me ne bi opeljesili malo tako neku glupost da dozivim a nisam kriva. ako je samo da ti uzmu odecu.
    jadna ja bas sam jadna je l da. a i priznala sam
  4. hakim bej (avatar)
    http://www.dobos.rs/ostalo/11
    skidanje do gaca, al gace jok. zato sto ih nije ni bilo.
    Ažurirano 28.05.2011. u 04:50, autor: hakim bej
  5. coviax1 (avatar)
    Komšija,nisi se dobro odrazio...
  6. Ordačni Bužap (avatar)
    Niste shvatili poentu čiča miče i gotove priče.
  7. Tol (avatar)
    Ma , pusti...sve je ozračeno...sam su gatje bastion...(ja se ne plašim-ne nosim gatje)