Prčetina - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Prčetina

Oceni ovaj blog
Mi u zgradi, nas oko 100-tinu (tinu ninu, tinu ninu), kad ustanemo ujutro oko 06:00, skupimo se u podrumu zgrade; svi smo skroz goli, ako ne računamo buđave čarape koje su nam fetiš.

Prvo Poglavar zgrade izabere nešto žensko (godine nisu bitne). Onda mu ona gura svetu bananu, kupljenu u radnji na ćošku na račun Kućnog saveta, u bulju.

E, onda, posle toga ide pevanje Himne Prdođiji, a onda recitacija Sunce je spas.

Onda oko 07:00 čekamo da prođe neko pored zgrade. Uhvatimo ga i golicamo dok se ne upiša u za to unapred pripremljenu kofu. Posle toga ide doručak koji se sastoji od sadržaja kofe, plus hrana iz McDonalds-a.

Aha ha ha ha ha ha ha... prčetina-a-a...

Pošalji "Prčetina" na Facebook Pošalji "Prčetina" na Google Pošalji "Prčetina" na My Yahoo! Pošalji "Prčetina" na Live Pošalji "Prčetina" na MySpace Pošalji "Prčetina" na Twitter Pošalji "Prčetina" na Digg Pošalji "Prčetina" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    Čini se da ni svemogući Felini..ma ni DAli ne mogu da osmisle bolje XXI vek od tebe
  2. coviax1 (avatar)
    Komšija,pojačajte malo ranu-vid kako ste propali...
  3. Ordačni Bužap (avatar)
    Ja sam najprvi i najglavniji čika Bužap sveta. Komšija, nije ti valjda ispala čkapi iz ležišta?
  4. coviax1 (avatar)
    Ne bavim se više tim sportom-samo rekreativno...
    Izbacili me iz tima-zabušavao...:hahaha:
    (Nemoj da si slučajno odgovorio sa "zapušavao"-dođem u Gradić s toljagić:D)