Niđe veze - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Niđe veze

Oceni ovaj blog
Ruga se upišan usranom, a upišan isti kao usran.

Ko je6e on ćuti i je6e, neće da kukuriče ili riče. He he he. Ja sam jak kao rimski pešadinac i mogu sve; i da stojim 24 h. A kad sednem uvek sednem na mudda i nagrdim se, jer su mi kao u bika; pa se onda migoljim na sve strane... (A ima ih i kao smokve i muškatle, prepoznaju se lako, po nestrpljenju, nikako da dočekaju... ovo... ono...)

Ovako. Nađite neko brdo preko koga ide seoski put, nagib mora da bude 77°, i morate da voziš traktor uzbrdo tačno 7 km. Garant će vam se prikazati datum koji tražite... he he he...

Pošalji "Niđe veze" na Facebook Pošalji "Niđe veze" na Google Pošalji "Niđe veze" na My Yahoo! Pošalji "Niđe veze" na Live Pošalji "Niđe veze" na MySpace Pošalji "Niđe veze" na Twitter Pošalji "Niđe veze" na Digg Pošalji "Niđe veze" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    Sladoled od čokolade (bele) sa lopticama sredine lubenice i belim trešnjama iz slatka može da nadiomesti nedostatak hormona sreće kada su ti želje od mogućnosti veće
  2. coviax1 (avatar)
    Komšija,kud traktorom ode iz teme-šta usran reko upišanom- ebiga:(
  3. Ordačni Bužap (avatar)
    Slanovruć bez ikakvog preliva iliti dodatka može usrećiti svaku žensku onda kad ima prirodne nepogode i kad je opasna po okolinu i zdravlje svog partnera..
  4. coviax1 (avatar)
    Vid kako me iskuliro:worth::rotf: