idem,... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

divilac

idem,...

Oceni ovaj blog
...idem,....i nikad se više neću vratiti,...čak do popodne,....

Pošalji "idem,..." na Facebook Pošalji "idem,..." na Google Pošalji "idem,..." na My Yahoo! Pošalji "idem,..." na Live Pošalji "idem,..." na MySpace Pošalji "idem,..." na Twitter Pošalji "idem,..." na Digg Pošalji "idem,..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. slutnja @ (avatar)
    hahahha....do tada imamo sta tvoje da citamo...ostavio si trag

...našla si kog ćeš čitati,...
    Ažurirano 28.05.2011. u 01:24, autor: divilac
  2. coviax1 (avatar)
    Ne brini,ne idemo nikud,otpadamo na Krsti...:(;)

[I][COLOR="blue"]...tešim se,...nisam jedina budala, koja ovde gubi vreme,....[/COLOR][/I]
    Ažurirano 28.05.2011. u 01:23, autor: divilac
  3. 123loncar (avatar)
    ...ajde , podne je prošlo !
  4. divilac (avatar)
    Kako kome,...kod mene na Havajima tek sad,...
    a baš sam umoran,...ne osetim šake,....
    srećom, kucam prstima a ne dlanovima,....
    se šta dešavalo danas, ovde?
  5. 123loncar (avatar)
    ..ma ovi prečani , oni tamo na mađarskoj strani preko dunava ( znaš one prečane ---kad uđoše u kolhoz sve rasturiše kad videše kako krompir u rusiji raste ko slon ; a oni se ondak prepanu i prestraše da možda u kolhozu picajzle ne rastu velike ko kornjače ); e ti prečani sad većaju kako će da zabit da se zove ...pa kaki su nazvaće je : picajzlgrad ; ejlte tu je u bukagije skončao poslednji bosanski ajduk koji sve svoje dade u preganjanje sturkam ( a niko nije hteo da mu kvari volju , pa mu nereče da turci spočetka XIX veka napustiše dragovoljno balkan -- jerbo skontaše da tu je pomalo zatucan svet ---- onako baš kao ona priča o kolhozkim picajzlama ) .....eteti ...

...nemo lale da te izlagaju da se na suncu mažeš s' jogurat kolhozki !
  6. coviax1 (avatar)
    A ovo i nije vest-ovde na Krsti se i dalje pada u nesvest:mrgreen:
  7. divilac (avatar)
    ..ja samo od enigminog avatara,...