Bure na terasi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Bure na terasi

Oceni ovaj blog
Jutros se jedna moja komšinica isprdela u bure na terasi, gde je nekada kiselila kupus (jer se pokvario zbog kamenac-vode iz vodovoda), a njen muž otišao i nabio nos u njega da inhalira sinuse. Pa kaže: “Je6ote, kako smrdi, osetio sam smrad od svih njenih bivših momaka.” A komšija kome je smrad cukao o prozor i pretio da uđe u stan mu veli: “Ona je polupala više muških jaja o svoje guzove no što si ti pojeo kokošjih jaja za godinu dana.” I evo ga sad jadnik plače i čupa preostalu kosu sa pola glave. A smrad se već raširio na pola ulice. Možda ga kiša zaustavi?

Pošalji "Bure na terasi" na Facebook Pošalji "Bure na terasi" na Google Pošalji "Bure na terasi" na My Yahoo! Pošalji "Bure na terasi" na Live Pošalji "Bure na terasi" na MySpace Pošalji "Bure na terasi" na Twitter Pošalji "Bure na terasi" na Digg Pošalji "Bure na terasi" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,znaš onu:Oko Niša kišaaaa,a u Nišu suuuvooo!!!
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Nemam pojma, nijesam iz tijeh krajeva... I ne volem ovolike uzvičnike, a ni histeriju (žensku bolest).
  3. Tol (avatar)
    Neje to žeMska boles'.ta 'isterija ..imaju je i mužjaci..ali se ondaK naziva dominacijom

paz pjesmica

4. Ordačni Bužap (avatar)
    Ha ha ha, more bidnut. Dobra, dobra... mislim pjesmica...