ZUBAR

Molim Vas,posavetujte me sta da radim.Izvadila sam u gornjoj vilici sve zube i ostala mi je donja.Imam 5 prednjih donjih zuba koji mogu da se lece i nekoliko korena na mojoj levoj strani.Zubar hoce da ih izvadi i da mi stavi parcijalnu protezu,od nekog metala jer je bolji i nece se videti,tako kaze zubar.Da li mogu ti koreni da se lece?
 
Uh, nisam zubar, mada imam neshto malo znanja o tome. Moj savet ti je da posetish vishe zubara i pitash ih za mishljenje, jer chesto (narochito privatnici), rade to shto su tebi preporuchili jer im je tako lakshe i da bi ti uzeli pare (jer ta operacija ...ako sam dobro razumela...koshta za obe vilice preko 2000 eu). Chak i da nije tako, ne budi lenja, poseti vishe stomatologa i pitaj ih za mishljenje...Srecno!:)
 
...Da, imam slichan stil odgovora kao i frend baterflaj....obavezno svrati kod nekog privatnog stomatologa koji te NE poznaje iz komsiluka, i tako to...odnesi mu 2l Pepsija ili sl, samo da je leden iz frizidera obliznje prodavnice, posto su vruchine sada...i pitaj ga za konsultaciju...:)
Ovo ti navodim iz razloga shto sam i ja tako svoju situaciju sredjivao. Jedan (drzavni) mi kaze jedno..drugi drugo...privatni treche...i meni dodijalo....ostalo pretpostavljas :)
P.S. Uvek spashavaj sve sto se spasiti moze ...posle ti moze biti zao...
 

Back
Top