Kako da.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Kako da..

Oceni ovaj blog
Kako da a tako..

Pošalji "Kako da.." na Facebook Pošalji "Kako da.." na Google Pošalji "Kako da.." na My Yahoo! Pošalji "Kako da.." na Live Pošalji "Kako da.." na MySpace Pošalji "Kako da.." na Twitter Pošalji "Kako da.." na Digg Pošalji "Kako da.." na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:34, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
    ljubic bejbic
    Ako tako nastaviš zrela si za depresivno stanje.
    Oladi, sve lagano!
  2. red riding hood (avatar)
    ...mozda i treba.Morala sam jos ovo da dodam.Dodje mi da svima kazem da vise ne racunaju na mene.Postala sam neko ko ne broji do tri,ma kakvi nema vise tri,nema bre ni do jedan,ne udahnem vzaduh da ohladim glavu,samo se okrenem na peti a pre toga izbljujem tako sav jed i zlo na toga ko me izaziva.Jer nemam snage,ja sam samo obican covek,nemamrzaumevanja za razne budale sto se o mene kace laktarose i muftare,nemam bre zeludac za celokupni ljudski smrad i olos koji bi malo da mi se poserre u dan cistoa da mi ruze ne cvetaju ni juce,ni danas ni sutra..odoh ja.Odoh lepo negde na neko mesto odakle se vidi more jedna palma malo plavog neba,gde mpogu da cujem tisinu i bre da se napijem onako ko stoka,da se prebacim u rikverc da odem u peti film svoga zivota.Ne brenujem vise zlurade komentare,samo lepo i ni malko kulturno odsecem.Sta je bre sta ste hteli,jeste to sam ja,i sta hocete svi vi od mene i zar vam nije dosta..STA VAS SVE BRIGA KO SAM JA I STA SE U MOM DVORISTU,KREVETU I ZIVOTU DESAVA,STO SAM TAKO DANAS LEPA STO SAM DANAS TAKO TUZNA.
  3. red riding hood (avatar)
    Oladicu se samo kad umrem,sta cu takav sam soj. ipak hvala vam..
  4. TUTU (avatar)
    1. nadji muskarca
    2. savladaj svoju gordost i dozvoli mu da vodi
    3. ako ne ume, nauci ga da vodi, a onda se vrati na tacku 2
    4. podrzavaj ga uvek, cak i kad gresi
    6. nikada ne pokusavaj da vodis, cak ni kad ne ide
    5. sve ostalo ce on uraditi: i olupati fizikalce, i izbaciti babu, i smiriti tebe... sve.
    samo moras da stanes iza njega.
    onda ces postati zensko, naoruzano zensko. naoruzano njegovim bicepsima, muskim mozgom i kvadricepsima.
    tada ti niko vise nece smeti stati na put.
  5. red riding hood (avatar)
    http://youtu.be/r0lr4Ym9jhY
    prvo cu sebe da smirim,i zato idu trubaci..
  6. _nobody_ (avatar)
    Beba Ljubic... Mozda je vreme da zatrudnis, i rodis jednu malu Bejbic koju ces da Ljubic...:mrgreen:

_nobody_
  7. red riding hood (avatar)
    Jeste vreme je i ja se slazem,radimo na tome..ali bejbic nema pa nema..
  8. 123loncar (avatar)
    Pozdrav !
  9. red riding hood (avatar)
    tjaow loncar..pozdravce veliko..
  10. LJILJA MMM (avatar)
    Ajde kafa.........