ONA JE KAO ZEMLJA ŠTO RAĐA

Tol;bt144139:

.. ma umiranje u ljubavi podrazumeva rađanje iz nje ... tu ima malih problema .. neki ne stignu u svoju ljubavnu samrtnu postelju ; a pak neki zaborave da se rode iz ljubavi pa odu -- mislim oni nestrpljivi avanturisti ...tako da veliki broj nezna za ove ljubavne moći -- koje ti nazva magijom .. a zaista ljubav je magična ! :heart::D:D:D:D
 
Tol;bt144155:
Eh dušo mila...ko ne ume da umre i nanovo rodi u tesnom zagrljaju ljubavnom...taj k'o da živeo nije :)

A magija bude trajna kada je dvojina vesela , nasmejana i miriše željom.

..sad me potseti na unu izreku ( odnosi se na ovu tvoju neznalicu koja nezna da umire i rađa se ) :živ a da nije ni živeo ...

..nešto slično rekao je u filmu čuveni Marko , Brutu kad ga vide ispred senata pre ubistva cezara zabrinutog ; a on jurio da vidi predivnu Kleopatru ... "živ si a da nisi ni živeo" .. pretpostavljam da je govorio baš o tom umiranju i rađanju u ljubavnom zagrljaju ...da je tako , sve je predpostavio toj ljubavi i poginuo za nju i zbog nje -- koja ga je sledila u stopu ....
..volim o tome ovako da mislim...:D:D:D
 
123loncar;bt144167:
..sad me potseti na unu izreku ( odnosi se na ovu tvoju neznalicu koja nezna da umire i rađa se ) :živ a da nije ni živeo ...
..volim o tome ovako da mislim...:D:D:D

"Da te nisam poznavao,ne bih mogao ni da umrem.
...jer,kako da umrem kada bez tebe nisam ni živeo.."

Ovo je samo moje parafraziranje dela poznate pesme,a ne mogu da se setim njenog naziva,ni autora.
Znam samo da je španski pesnik u pitanju.
Ako neko zna,neka citira pravilno stih...
Možda je to napisao Raul Himenes...nisam sigurna.

Razmišljam na isti način kao i ti,Lončaru...:D
 
ma ljubav ... to ti je izaberesh nekog i on tebe... kod nekih je izrazeno da vam se medjusobno dize

i onda se tako dogovarate tokom zivota i pazite da se ne ucmekate medjusobno... znaci nije big deal
pa ako ste se dogovorili onda tako do kraja zivota...

e sad ima i ono ko elizabeta i richard da se makljate ...
a ima i nishta

mislim ko god se ushemi ima da radi.
a de su te kao magicne ljubavi ja bas ne verujem u to... nesto to mene ce zaobici a_
onda kao od tog sto ste se izabrali onda to kao napravis magicno

to ti je: ana karenjina i njen karenjin... to je brak iz obaveze, radish samo... obradjujesh zadatke... nije ni znala gde je dok nije dosao vronski
ana karenjina i vronski... to je smetnja razumete to je ta maghicna ljubav koja je u frci a mogla je i da zaebe i to bismo svi al se ona ukokala

ljevin i kiti ... to vam jen kao stabilan brak sa sve selom

e sad kad sam chitala vise sam volela ove zadnje... on nju juri neshto... anu manje vishe...

ne mora da bude brak moze na primer krenuo si na pijac i onda vidish malu macu... i zaboravish na pijac i krenes da ceskas....

previse pricam a premalo radim brbljivca niko ne voli

moja situacija nije takva... mislim da sam izdrugeprice... mozda bih voella
 

Back
Top