ONA JE KAO ZEMLJA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

ONA JE KAO ZEMLJA

Oceni ovaj blog
koja je svom mesecu upila svetlosnu belinu i učinila ga hladnim , tamnim .... nebeski mrtvim .. i takav ceo vrteh se u beskraj oko nje .. ONA JE TAKVA KAO ZEMLJA !

Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na Facebook Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na Google Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na My Yahoo! Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na Live Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na MySpace Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na Twitter Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na Digg Pošalji "ONA JE KAO ZEMLJA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)

Jedan dečkonja mi je nešto slično već rekao..
    (ne baš ovim rečima doslovno,ali poenta je istovetna...)

Eh,dragi moj....
  2. 123loncar (avatar)
    ..dečkonje su takve.. kad vole , sagore kao zvezda .. posle postanu hladni đžinovi - ako sledim kosmologiju .. mislim kad napuste ovaj svet dame pripovedaju kako su takvi znali da vole .... ehej Stojana odhranila majka ... a kad dođe vreme hladni đžinovi se naduju i isklopidaraju -- nestanu .. ako su bili veliki kao Stojan , rodi se poneko sunce koje greje li greje .... i opet nekog Stojana rodi majka --ehej !
  3. Tol (avatar)
    Nekako mi je sve depresivno..tužno ovo tvoje...žal za mlados' ..ili ma, osećam da nisi zadovoljan...a ne želiš promenu..
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ..dečkonje su takve.. kad vole , sagore kao zvezda .. posle postanu hladni đžinovi - ako sledim kosmologiju ..
    Uklapa se u teoriju kosmologije ,veoma lepo si to ilustrovao,dragi moj..

A otopiti hladne džinove veoma često je nemoguća misija,...ne pitaj me,iscrpeh se u tome nevidjeno..(a meni je zaista teško iscrpeti energiju)..
    Verovatno je moja pogrešna percepcija uslovila konačni poraz (možda je prejak termin upotebljen,ali ja sam najstrožija u ocenama prema sebi..)
    Mada imam dobijene bitke,procenila sam da bi me konačni uspeh mnogo koštao...i odustala.
    Jer,dobijeni rat bi bio nešto kao Pirova pobeda,dečkonjo...

Valjda,okameni se duša i otvrdne srce...izgubi se poverenje,napusti se nada da još postoje neki novi srećni počeci.
    Niko nije svemoguć,moj Lončaru..
    Kažu da nema neosvojivih tvrdjava,samo ima loših napadača.
    Skoro da ne verujem u tu setencu..."tvrdjava" je često mrtva stvar,pa je uzalud tražiti znake života u njoj.

Ali,djavo će ga znati...dokle god želimo da o tome pišemo,imamo poverenja u sebe i u nemogući ishod,zar ne,Lončaru?

Ps.Baš sam opširna..,ali su me dotakle tvoje reči,pametni moj..
  5. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Nekako mi je sve depresivno..tužno ovo tvoje...žal za mlados' ..ili ma, osećam da nisi zadovoljan...a ne želiš promenu..
    ...ma toje kliše kroz koji se ulazi u depresiju ... žal za mladost osetio sam i pokušao da razumem sa 5-6 godina .. ta tema je samnom oha,ha ... i toje stvar duhovnog stanja ...ako je čovek ogorčrn ulazi u depresiju ..ako to doživljava kao prirodnu stvar --sled -- tok ; on mu se i raduje ...počinje da voli život ..a život kad se voli voli se ceo .. pre rođenja , po rođenju -- pretpostavljam i posle življenja ....pa rekoh da sam voljen pre Hrista ...
    ...a ima još u vezi nje -- zemlje ; iz nje sve se rađa - pa i ja...gledaj :
  6. hirajgoagain (avatar)
    dan i noc... mesec i zemlja... ali sunce je vazno
  7. zxy (avatar)
    Ma svaka žena je planeta
    centar svog sveta
    sad dal ćeš mesec il sunce biti ti
    zavisi od odnosa sila
  8. sirijus49 (avatar)
    123 lončar
    Upao si u gravitaciono polje..... ne znam kako ćeš izaći!

..pa ovako .. biću ponovo rođen - zapravo preporođen ..zar ne ?

Ažurirano 22.05.2011. u 19:40, autor: 123loncar