BAŠ ZATO TI SI MI TI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

BAŠ ZATO TI SI MI TI

Oceni ovaj blog

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Zato što jedino sa njom ovako umeš da letiš kroz oblake...jel` da,dragi moj?

...
    Ažurirano 21.05.2011. u 21:25, autor: lejla.al.dbuni
  2. 123loncar (avatar)
    ...Da ! .. i zato što ti oblaci imaju Sunce ( naravno veliko S -- samo za mene ...) ...
  3. mari47 (avatar)
    Mili kume, baš si diplomata;
    sve si reko ništa reko nisi....

Ispravka sledi:

S...kao Sunce....kume, to je već konkretnije.
    Ja volim vrlo konkretizovane i sinhronizovane stvari, odnose,
    želje...dobro snovima dopuštam tako povremeno da se
    vinu...pa posle, kume

Pozdrav Tebi i S..uncu
    Ažurirano 21.05.2011. u 18:41, autor: mari47
  4. 123loncar (avatar)
    ...misliš da uvodim diplomatski govor u ljubavi koristeći pokretne slike ... ili mutljarim i smaram ( štobi rekli ovi mladi ) , nisam konkretan ( a vremena je sve manje ).... Ipak nebo je nebo ; Sunce je sunce ... ma tolike ljubavi videše oni zajedno -- pa ćute !
  5. Tol (avatar)
    NAša sunca su duše naše ...a nebo oke naše...kada ih ugledamo zagubimo se u nebesa a umeju da obraduju zvezde u njima
  6. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...misliš da uvodim diplomatski govor u ljubavi koristeći pokretne slike ... ili mutljarim i smaram ( štobi rekli ovi mladi ) , nisam konkretan ( a vremena je sve manje ).... Ipak nebo je nebo ; Sunce je sunce ... ma tolike ljubavi videše oni zajedno -- pa ćute !
    Svašta mislim...ali da mutljariš i smaraš nikako....Ja volim Tvoj način
    kako posmatraš stvari, dogadjaje, pojave....Tebi, kume, sve nekako poznato
    To ja, doživotna pripravnica za puno toga, ne žalim se, samo sam realna, surovo
  7. 123loncar (avatar)
    ...a htedoh da kažem da na tom ljubavnom nebu ona je moje sunce ..doduše može ona biti svetlost u mojim očima ..ma moje su oči kao vedro nebo ..kao mirno more ...
  8. mari47 (avatar)
    ...a htedoh da kažem da na tom ljubavnom nebu ona je moje sunce ..doduše može ona biti svetlost u mojim očima ..ma moje su oči kao vedro nebo ..kao mirno more ...

Verujem...ovo za oči...a ja sve mislila da su Tvoje oči zelene,
    poput mojih, poput Korane....Nebitno
    Želim da to Sunce nikad ne ugasne...ne volim sunca sa rokom trajanja....od - do
  9. Tol (avatar)
    Kakva li je srećnica ona, kada tvojim nebom dan obasjava i dušu greje .)
  10. LJILJA MMM (avatar)
    Dobro veče kume.....
    Vetre....rešio si da duvaš....da podižeš cirade, crepove.....savijaš grane....podigneš i zavrtiš staloženu prašinu onako....sve u krug ...lele,lele
    Eh.....ako Vetre....ako....vazduh je čistiji a i duše
  11. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Kakva li je srećnica ona, kada tvojim nebom dan obasjava i dušu greje .)
    ..nebih u njeno ime ...
  12. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Dobro veče kume.....
    Vetre....rešio si da duvaš....da podižeš cirade, crepove.....savijaš grane....podigneš i zavrtiš staloženu prašinu onako....sve u krug ...lele,lele
    Eh.....ako Vetre....ako....vazduh je čistiji a i duše
    ..ovo što oblaci brzo promiču nebom ,treba da sugeriše vreme koje prolazi a sunce uprkos vremenu uvek postojano u kontinuitetu sija / greje / oživljava / hrani i kozna šta sve ne radi dopadljivo , korisno i ljubougodno ...a oblaci još treba da sugerišu da sve nije idealno u ljubavi ; jer onda bi bilo pakleno dosadno ( kako tvrdi Oziman ; reče, onaj koji požele raj i ode u njega , na kraju shvati da je prevaren ) ...
  13. LJILJA MMM (avatar)
    ..ovo što oblaci brzo promiču nebom ,treba da sugeriše vreme koje prolazi a sunce uprkos vremenu uvek postojano u kontinuitetu sija / greje / oživljava / hrani i kozna šta sve ne radi dopadljivo , korisno i ljubougodno ...a oblaci još treba da sugerišu da sve nije idealno u ljubavi ; jer onda bi bilo pakleno dosadno ( kako tvrdi Oziman ; reče, onaj koji požele raj i ode u njega , na kraju shvati da je prevaren ) ...
    Shvatam ja kume šta si hteo reći.....zato i kažem da duvaš Vetre istinom ljubougodnom... po blogu mislim ... i opet kažem ako kume