Imao sam jednu ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

divilac

Imao sam jednu ...

Oceni ovaj blog
Imao sam jednu ljubav,
u spomenaru mi ostala zapisana.
I ne čitam ja njega davno već više,
ne verujem da i postoji još negde.

Ali na onu stranicu trideset i četvrtu ...
uvek, uvek mi se on otvori tačno.
Ne znam da li je misao ostala kodirana.
Ko bi čoveka takvog mogao znati.

Uvek mi je ta strana pred očima.
Reči zapisane nekim tamnim mastilom.
Čitam i sad i oči mi se polako magle:
,,probijati se kroz život bez ljubavi
je isto što i biti živ mrtvac,,

p.s. ...njeno sunce života je prerano zašlo,...
u trideset i četvrtoj godini...

Pošalji "Imao sam jednu ..." na Facebook Pošalji "Imao sam jednu ..." na Google Pošalji "Imao sam jednu ..." na My Yahoo! Pošalji "Imao sam jednu ..." na Live Pošalji "Imao sam jednu ..." na MySpace Pošalji "Imao sam jednu ..." na Twitter Pošalji "Imao sam jednu ..." na Digg Pošalji "Imao sam jednu ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. divilac (avatar)
    Gospodine, coviax1, dođite,....
    nasmejte se ovde do mile volje,...
    nemojte tamo na temi,....
    ne mogu vas svi čuti,....
  2. coviax1 (avatar)
    Stigao i nije mi ništa smešno...I najčešće se smejem svojim budalaštinama...
  3. divilac (avatar)
    Nisam stignuo(leskovački?)-čitao Diviočeve stihove-nešto ljut i NA MENE...Baš ste ga...ih...
    Nisam ljubitelj nezavršenih igara-uvek smo se igrali da se na kraju igre pomirimo...Ebiga...

Re: Pričamo, dakle postojimo *****

Ceo svet mu je kriv Covi,ceo svet

Video njegove žute minute,čak divanio s njim,majao ga...
    Ali nisam ja tu...
    Ja sam bre u ribu da se denem bre...

zbog čega, ili zašto se ti obračunavaš na ovaj način sa mnom?
    vređanje čoveka je samo odraz njegove nemoći da nađe normalnim putem zajednički jezik,...
    šta ti u stvari želiš?
    Ažurirano 19.05.2011. u 22:40, autor: divilac
  4. coviax1 (avatar)
    Ja ne razumem da sam nešto loše rekao,evo mislim da sam Ti...Ako sam zapazio tvoje žute minute i majao Te-sigurno da sam bio svestan da ti je GADNO TEŠKO(naša konverzacija o Himalajima i potopu...) te sam nastojao da produžim konverzaciju jer nisu hteli s tobom da komuniciranju.Pročitaj kod Borke moju izjavu žaljenja tih komuniciranja.I pored mog zalaganja,moguće da sam bio nespretan i povredio Te.Izražavam ovim moje žaljenje zbog tih nesporazuma i evo ja Ti se izvinjavam.Posebno cenim tvoje pisanje koje smatram vrednijim od svih onih tekstova...
  5. divilac (avatar)
    Mogu ti reći da sam samo jako raazočaran,..i, ako ti nešto znači,...i imponije ti,..bićeš, pored Nezainteresovanog i njegove grupe progonitelja, jedan od onih, koji su doprineli mom odlasku sa foruma,...
    Mislim,...o ljudskosti sad neću više,...nazivaju me ustašom, da slavim Alojzija Stepinca, da sam sektaš,...Bože moj, kakvi ste vi to ljudi,..i kom Bogu se vi to molite, kad se ničeg ne plašite i ovo mi radite,...???
  6. divilac (avatar)
    Laku noć,...baš mi je teško,...da ni ovde čoveka ne možeš naći,...svi pljuju a iza gospodstva se sakrivaju,...
    Ako ljudi ne vide, BOG SVE VIDI,....LAKU NOĆ VAM SVIMA!!!STRAŠNO!!!
  7. coviax1 (avatar)
    Ti Tvoji bivši drugari su mi važni samo koliko rasprava o temama.Ja te ljude ne poznajem,a i nemam neku želju da ih upoznam...A verovatno bi njima,mada je i to detinjasto,više imponovalo da mene znaju...To i nije značajno na forumima,ali bih ja rado ukinuo ovu modu inkognito lagarija...Imenom i prezimenom i punom odgovornošću.Inače,nameravam da se distanciram malo-ne stižem s prijateljima da budem dovoljno,a to mi je ipak važnije i lepše...
  8. slutnja @ (avatar)
    divne su ti pesme...negativne vibracije nisu dobre ni za one koji ih salju ni za one kojima su upucene
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Prelepa pesma u svoj svojoj tuzi....
    Da li duša može da kipi u suzama?......može
    Hvala
  10. divilac (avatar)