Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!

Oceni ovaj blog
Zimus bila neka akcija na Facebook-u, na grupi „Veliki Brat“, za one kandidate koji nisu prošli drugi krug, a želeli da uđu u kuću na Košutnjaku, pa im Veliki Brat pružio zadnju šansu da preko pravljenja video klipa i klika na „like“ pokušaju da uđu u uži izbor. Tako je prošli put onaj Manuel ušao u Veliki Brat. Ali ove godine ih sve zaje6ali. I neki ljakse izmolio nekoliko desetina hiljada glasova i počeo da se pravi važan u stilu „Ne može niko da me stigne“, te „Ja sam nepobediv“, te „Imam najviše like-ova“... I mi ga iznapušavali. Pa idemo...

„Mama! Mama! Mama!“ - „Šta je sine?!“ - „Mama, znaš li ti da sam ja najveći frajer na Facebook-u?!“ - „Ljubi ga majka, a šta ti je to sine?!“ - „Mama, tamo negde, na Facebook-u, Veliki Brat bira najboljeg frajera, pa za sada sam ja najveći frajer!“ - „A kako si ti sine najveći frajer, ljubi te majka, kad ti uopšte nisi frajer?“ - „Pa, jeste, mama, svi su me iznapušavali, nikome ne umem da odgovorim, ali izmolio sam najviše like-ova, i sad će da me proglase za najvećeg frajera... pa možda uđem i u kuću Velikog Brata!“ - „Ijoj, ljubi ga majka, daj da se učlanim i ja, i tetka Mara, i četka Kara, i ujna Radojka, i kujna Milojka... i... napravićemo svi po 100 lažnih naloga, klonova i klovnova... pa ćemo da ti lupamo like... da budeš najveći frajer!“ - „A, mama, jel da da je moj video od 10-tak sekundi najbolji video na Facebook-u?“ - „Jeste, sine, ti si najveći frajer!“ - „Ma kakav frajer bre!“, umeša se ćale. „Pa ti imaš kitu dugu centimetara osam... na qrrcu te nosam!“ Aha ha ha! Dno dna...

“Tata! Tata! Tata! Znaš li koliko imam like-ova?!” - “Koliko sine?!” - “Izmolio sam više od 10000 like-ova i sada ću biti najveći frajer na Facebook-u!” - “Ali sine ti uopšte nisi frajer.” - “Pa, eto, sad ću biti.” - “Majku ti je6em, da tako znaš matematiku!” - “Nabijem te na patiku!” - “Sine, koliko su tri i pet?” - “Osam.” - “Na qrrcu te nosam!”

„Mama! Mama! Mama!... Tata! Tata! Tata!... Znate li kako su svi na Facebook-u ljubomorni na mene?!” - “A što sine?”, veli mama. “Sine!”, veli tata. “Ti si jedan običan brabonjak, qrrac na biciklu i piččkin čvarak, niti si pametan niti lep, što bi neko na tebe bio ljubomoran?!” - “Nemo tako, mužiću moj! Dozvoli ovom našem neuspelom abortusu da se izrazi!” - “Mama! Mama! Mama!... Tata! Tata! Tata!... Znam da su me svi iznapušavali, da nikome ne umem da odgovorim, ali izmolio sam najviše like-ova, i sad će da me proglase za najvećeg frajera... pa možda uđem i u kuću Velikog Brata! Pa ko velim, ljuborni su na mene samo zato što nisu ozmolili ovoliko like-ova!“ - „Samo se nadaj, sine, ti nisi ni za qrrac a kamoli za Veliki Brat!“ - „Ha ha ha!“ - „Mama! Mama! Mama!... Tata! Tata! Tata!... Svi su ljubomorni na mene zato što i ona koja nikome ne da meni daje svoj like! He he he! Ne da mi piččke, ali da mi like! Svi su ljubomorni na mene, ja sam najveći frajer na Facebook-u! Ajmo ljudi... like like like... please... like like like... please... like like like... please...” Dno dna!

Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na Facebook Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na Google Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na My Yahoo! Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na Live Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na MySpace Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na Twitter Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na Digg Pošalji "Mama! Mama! Tata! Tata! Like! Like!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    Dobro ste ga "odrali" sam ako je ukapirao
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Jeste i pukao je ki zvečka kad je shvatio kao i svi da zbog psovanja na "Dvoru" i "Veliki brat" ode u tešku cenzuru i da su uzalud molili za "like", upišam im se i na klipove i na slike. Ja sam ušao u najuži krug, ali me nisu ubacili rekavši mi da sam, citiram, "užasno bezobrazan", i da se ne uklapam u ovogodišnju koncepciju. I sad mi nije ni krivo što nisam tamo kad vidim na šta liči.