posveceno mojoj sestrii T. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Trinito's blog

posveceno mojoj sestrii T.

Oceni ovaj blog
nisam voleo Hermana Hessea iz prostog razloga sto je Stepski vuk bila kao kultna knjiga koju ako nisi procitao nisi ni bio intelektualac,a ja sam ipak daleko od toga, bar u to vreme kad sam ja odrastao, a bogami i sada.daleko blizi mi je bio Danilo Kis,i Branko Copic sa Bastom sljezove boje i Magarecim godinama...u mjesecu maju majka rodi Baju, sred mjeseca maja rodio se Baja....pa nezaobilazni Pera Zubac. sa Mostarskim kisama, Jesenjin i Moskva kabackaja, Pismo majci, Andricevi Znakovi pored puta, Ducic i Andric u cijoj Prokletoj avliji u proziveh dobar komad zivota...eto ja toliko, a sve posveceno mojoj sestri T.

Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na Facebook Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na Google Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na My Yahoo! Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na Live Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na MySpace Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na Twitter Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na Digg Pošalji "posveceno mojoj sestrii T." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Sve ovo i jesu antologijska dela.
    Lepo je što si ih naveo,Trinito.
    I lepo je imati sestru.....