Ko misli a ko govori? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Ko misli a ko govori?

Oceni ovaj blog
Ima onih koji... ne smeju nešto da kažu... ali onda to njihova stražnjica kaže. Mozak misli, a zadnjica govori. Što bi mozak da skrije to duppe otkrije. Ma ne bi on to rekao, ali kaže guzzica. Omakne mu se. A kad mozak ne može da kontroliše guzzicu. Istrtljala se pred njim. On dok priča guzzica svira. Ma nije on to rekao. Ali ako može on da govori, a što guzzica ne može? A gde je tu sloboda i demokratija? Prema svim zakonima jednaki su i on, i mozak mu, i guzzica mu... kao prsti na ruci. Ma sve je u glavi; i u guzzici. 50 - 50. Neko voli glavom a neko guzzicom. Štaš? Ni blizanci nisu isti...

Pošalji "Ko misli a ko govori?" na Facebook Pošalji "Ko misli a ko govori?" na Google Pošalji "Ko misli a ko govori?" na My Yahoo! Pošalji "Ko misli a ko govori?" na Live Pošalji "Ko misli a ko govori?" na MySpace Pošalji "Ko misli a ko govori?" na Twitter Pošalji "Ko misli a ko govori?" na Digg Pošalji "Ko misli a ko govori?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    Šta ćemo sa onima što imaju dve glave ? Da li i za njih važi "Arhimedov zakon" da koliko laži primiš olakšaš sebe toliko kroz istinu?
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Ne kontam. Vidiš bre da sam najgluplji i najružniji?
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Šta ćemo sa onima što imaju dve glave ? Da li i za njih važi "Arhimedov zakon" da koliko laži primiš olakšaš sebe toliko kroz istinu?
    Arhimedov zakon u tom slučaju pada u vodu,Tol....ma,znaš već i zašto,draga.
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Neko voli glavom a neko guzzicom. Štaš?"

Ništš....

Samo da dodam,da je takvih mnogo i da je to za ...baš !!
  5. Ordačni Bužap (avatar)
    Znam. I meni se :rida: . Ali i [IMG]http://www.sherv.net/cm/emo/funny/1/farting_smiley.gif[/IMG] .