Sviranje za male pare - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Sviranje za male pare

Oceni ovaj blog
Sećam se... bio sam mali, stavio sam glavu pod jednu česmu i nos mi je bio pun slina. Sedeo sam u učionici i crtao neke gadosti u nekoj svesci ne videvši da mi je učiteljica iza leđa. Najednom je vrisnula: „Šta je bre ovo?!“ A ja velim: „Sviranje qrrcu za male pare!“ I ona me uhvati prstima za nos, a ja joj istresem sve sline u šaku. Mašala. Da sam bio samo malo stariji i da me je uhvatila za glavić - istresao bih joj sve qrrčeve sline u nos.

Zanima vas šta sam nacrtao? Pa ovako nešto:

[url]http://imageshack.us/m/847/2389/sviranjekurcuzamalepare.gif[/url]

Samo što je na kraju umesto današnjih 1€ bilo tadašnjih 1 YU DIN.

Onda mi nije bilo jasno, a ni sada mi nije jasno, ko je mogao da natera bilo kog muzičara da se toliko nateže i da, umesto da muze kravu, svira violinu tukiju za samo jedan metalni novčić. Pih!

Ko mi ne veruje daću mu 1€ da mi odsvira qrrcu.

Pošalji "Sviranje za male pare" na Facebook Pošalji "Sviranje za male pare" na Google Pošalji "Sviranje za male pare" na My Yahoo! Pošalji "Sviranje za male pare" na Live Pošalji "Sviranje za male pare" na MySpace Pošalji "Sviranje za male pare" na Twitter Pošalji "Sviranje za male pare" na Digg Pošalji "Sviranje za male pare" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,to ti sviraš qrcu za 1 Eu?
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Ne, ja samo ugovaram svirku, kao qrco-manager, za simboličnu cenu od 1€.
  3. Tol (avatar)
    Eh, covi...komšija je od malih nogu imao napredne ideje..mora da se sada bavi dizajnom ili filmom
  4. coviax1 (avatar)
    Producira, Tolče...