Padeži na drugi način - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Padeži na drugi način

Oceni ovaj blog
Nominativ – “Nomen est omen.” Moje ime je znamenje, bre, u stilu – “Znaš li bre ti ko sam bre ja???!!!” (Sa što više upitnika i uzvičnika; histerija - ženska bolest). :rotf:

Genitiv - Gen od I TV-ija (nema je u ponudi na kablovskoj, ali u obzir dolazi bilo šta iz inostranstva, pa makar inostranstvo bilo i Severna Koreja). :dash:

Dativ - Dala bih (dao bih) ja svima, ali niko neće plati bre. :cepanje:

Akuzativ - Ako je zato, onda je i vrabac div (Dživ! Dživ!). :mrgreen:

Vokativ - Ja, Vo, kandidat za Veliki Brat!!!!!!! (Sa što više uzvičnika i što više postavljenih glupavih pitanja). :rida:

Instrumental - Instrument se pokvario pa se duva u sve vrste frula (može i kožnih). :hahaha:

Lokativ - Locirajte me bre već jednom za tu kuću na Košutnjaku, imam 1000 fotki iz photoshopa. :per:

Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha...

:D :D :D

Pošalji "Padeži na drugi način" na Facebook Pošalji "Padeži na drugi način" na Google Pošalji "Padeži na drugi način" na My Yahoo! Pošalji "Padeži na drugi način" na Live Pošalji "Padeži na drugi način" na MySpace Pošalji "Padeži na drugi način" na Twitter Pošalji "Padeži na drugi način" na Digg Pošalji "Padeži na drugi način" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,ne znaš gramatik!Kaže:AGUZATIV-kad ga rasprodaš-kupiš onaj kućabo na Go-šutnjak!:rotf:
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Jest vala. Aguzativ. A najbolji je gen od I TV-ija iz smrdljive Severne Koreje, jedine države na svetu koja ne koristi Internet.
  3. Ordačni Bužap (avatar)
    Dobro je što smo njihove eksponente u nas oterali 2000. godine.