Pas marke čiuauauauauauauaua - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Pas marke čiuauauauauauauaua

Oceni ovaj blog
Muž i žena sa malim detetom (moji susedi) drže psa u stanu. I ujutro odu na posao, dete odvedu u vrtić, a psa ostave samog. I on laje celo prepodne i nervira sve stanare. I trpelo se, trpelo, sve dok jednom živčanom susedu nije pukao film, te im je pozvonio na vrata, požalio se na psa i rekao: “Ja sam kupio stan u ovoj zgradi da bih živeo u zgradi a ne u štali.” A na to mu vlasnik psa odgovori: “Popišam ti se u štalu!”

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!

P.S. Šta si stavio ovolike uzvičnike?! Na koga se dereš? I na koga ličiš u ovoj pričici?

Štaš. Malo monologa nije na odmet. A kad neko na forumu misli da je “osvojio svet” ne mogu a dam u ne kažem: “Čekaj malo, čoveče, šta si se zaleteo, nemoj da ti dovedem jednu devojčicu sa kerićem, mislim da je marke čiuauauauauauauauauauauauaua, d ate zapiša a da ni ne digne nogicu.” Vrh...

:klap:

Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na Facebook Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na Google Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na My Yahoo! Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na Live Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na MySpace Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na Twitter Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na Digg Pošalji "Pas marke čiuauauauauauauaua" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,znaš šta...
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    [IMG]http://i73.servimg.com/u/f73/11/43/89/69/mitral10.gif[/IMG]