jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

zrtva zajednickog projekta je mertva

jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice...

Oceni ovaj blog
...ili sam ja prolupala kao sto svi iz mog stvarnog sveta tvrde

Na poledjini prve fotke pise"Vucurki za uspomenu od..."ne umem da rastumacim potpis,datumirana je na 11.06 1969,ali na licu fotke jedva vidljivo pise cerka,i mada je moja "majka" 1945. godiste,sto bi znacilo da je ako je tacno da joj je cerka rodila sa nekih 12 ,najvise 13 god. meni one toliko lice...ili su "prijatelji" ipak u pravu da sam prolupala i da umisljam stvari...ispod su fotografije "moje majke"[ATTACH=CONFIG]185716[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185717[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185715[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185718[/ATTACH]
Priložene sličice Priložene slike
  • Tip fajla: jpg 16.jpg (17,4 KB, 11 pregleda)
  • Tip fajla: jpg 17.jpg (30,3 KB, 13 pregleda)
  • Tip fajla: jpg 13.jpg (24,1 KB, 12 pregleda)
  • Tip fajla: jpg 15.jpg (24,0 KB, 11 pregleda)

Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na Facebook Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na Google Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na My Yahoo! Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na Live Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na MySpace Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na Twitter Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na Digg Pošalji "jel i vama ove dve osobe nevidjeno lice..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Nao (avatar)
    Ne kapiram... ali da liče,liče...
  2. gost 217211 (avatar)
    Paa...poenta je da sumnjam da bi to sto pise na licu fotografije(cerka) moglo biti istina,mada to znaci da je rodila sa 12,13 god,kao sto sumnjam u jos stosta ukljucujuci i to da ja nisam njihovo dete,kao i da nisam na svim mojim i "mojim" fotografijama iz detnjstva ja,da sam legalno ili nelegalno usvojena,ali da pored toga sto bi ovo mogla biti njena cerka koju je rodila jako rano moze biti da je imala jos jednu....nije bitno o tome kad skeniraram i ostale slike iz detinjstva...narocito one koje su se volsebno pojavile tek posle tetkine smrti