Psihić-ka kao uzrok-posledica & sungazing

Jedan oženjen čovek je s vremena na vreme posećivao psihijatra. Očekivao je od njega pomoć u izlečenju sopstvene duše, dakle psihoterapiju. Ali psihijatar mu je prepisao nekakve lekove, da ga obore u krevet kao konja, i to je bilo to.

On, naravno, nije gutao lekove.

Kad su se videli sledeći put, psihijatar ga pita:

- Pijete li lekove?

- Ne, ne pijem - odgovori mu pacijent. - Prepisali ste mi tvrde lekove koje gutam, niste mi prepisali sirup.

Oboje se nasmejaše.

- Zašto ne konzumirate lekove?

- Zato što kad ih konzumiram gubim koncentraciju, ne mogu da vozim krntiju od kola, a i nemam erekciju izvesno vreme.

- Aha.

Nastavi se priča oko nekih detalja, ali doktorka (nisam na početku pomenuo da je u pitanju psihijatrica, a ne psihijatar) ga ponovo pita:

- A što ne pijete lekove?

- Zato što kad ih gutam, a ne pijem, ne može da mi se digne qrrac.

- Zašto ste sad tako bezobrazni?

- Zato što ste i vi bezobrazni.

- A zašto sam ja to bezobrazna?

- Pa pitali ste me već jednom zašto ne pijem lekove i ja sam vam odgovorio da ih ne pijem nego gutam, ali da neću to da radim jer kad ih gutam nemam erekciju. Pa kad me ponovo pitate odgovaram vam da mi se ne diže qrrac.

Nisu mogli da nađu nikakvo rešenje. On je voleo svoju domovinu, čija je vlada želela da mu na prvom mestu bude nešto što je bilo iz domena spoljne politike, ali njemu je na prvom mestu bilo kako da obezbedi egzistenciju porodici, pa niz drugih stvari, pa tek onda to na šta ga je vlada terala.

Kako da guta lekove kad mora da radi kao crnac, da razvozi robu po gradu i da je6e ženu koja je uvek nezadovoljna?

Naravoučenije: popišajte se na sve lekove sveta. Kako? Počnite da upražnjavate solarnu jogu (izgooglajte) i kad dođete do kraja nikad vam više neće trebati lekovi, niti ćete ikada biti bolesni. Sve najbolje vam želim. :super:
 

Back
Top