EXIT & Jellena - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

EXIT & Jellena

Oceni ovaj blog
Ljudi moji, nemojte raskidati ozbiljne veze, i ostavljati prave ljubavi, da vas ovakve pesme ne bi mučile do kraja života:

[video=youtube;fBQ_K_49Cok]http://www.youtube.com/watch?v=fBQ_K_49Cok&feature=related[/video]

Verujte mi na reč. A i ako mi ne verujete... ništa zato...

Elem, belem, i pevecov melem...

Voleo sam je više nego sebe. I onda mi je bivša devojka poslala bezazleni sms (iz dosade, ili zle namere, nisam siguran). I ona više nije bila moja. Plakala je, i plakala, i lila suze velike kao njen debeli nožni palac. I vikala kako sam je prevario i kako je nikada nisam ni voleo. Ma nije htela da čuje nijednu jedinu moju reč odbrane.

Pa ne mogu ja zabraniti budali da mi pošalje sms.

I onda je počeo Muzički festival EXIT, i gužve svakog dana... Viđao sam je sa drugaricama. I zadnjeg dana vidim je sa jednim crnim momkom. I počnem često da je viđam s njim. Čujem od njenih drugarica da je s njim iz inata meni. Pa dobro.

Upoznam ga. Nije loš momak. Crnac iz Gane, došao na EXIT i ostao ovde. Cool. Voli je. Cool. A ona njega? Nisam baš siguran...

Nema veze. Sretnem ih jednom zajedno na ulici. Pozdravim ih oboje, naročito njega.

- O, kolega istorupiću. Kako te služi naša mašina?

- Odlično.

- A ljutiš li se što je bila sa mnom pre tebe?

A on ni pet ni šest:

- Ne, kolega. Ja sam je proširio. Sad više nije isti kalibar. Bila je 357, a sada je magnum 44.

Ona pocrvene kao paprika, a nas dvojica prsnusmo od smeha.

I to je to. Viđam ih i jako su mi simpatični. Ali još patim za njom.

E bella, e bella, e bella signorina!

E bella, e bella, e bella svinjorina.

E, moja svinjorina...

O Jelena, Jelena, srećo moja debela...

Ojha! Ojha! Ojha ha!... :rida:

Pošalji "EXIT & Jellena" na Facebook Pošalji "EXIT & Jellena" na Google Pošalji "EXIT & Jellena" na My Yahoo! Pošalji "EXIT & Jellena" na Live Pošalji "EXIT & Jellena" na MySpace Pošalji "EXIT & Jellena" na Twitter Pošalji "EXIT & Jellena" na Digg Pošalji "EXIT & Jellena" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    KAd si krelac..koj te šiša
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Da znaš... sve je hod po oštrici žileta... :dash:
  3. coviax1 (avatar)
    Ordačni,nemoj da si Tol bacio petardu pod noge-odmah smo kod crkve sv.Juraja nas 10 s vinogradskim tačkama...
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Ko o čemu ti o Jelleni,zaljubljeni...

Debela,ne debela,tebi ne izlazi iz glave ljubljena Jellena...

Tako to biva kada se ne prepozna prava...

Hajde pokupi ostatke povredjenog Ega,pa lepo ljubav tvog života pozovi na izlazak.
    Šta god ti predloži,prihvataj...ovo puta nema odustajanja!

Ponesi ove zastave kad krećeš u ponovno osvajanje (prepoznaće ih ona kao najubojitije...pred njima će pasti njena odbrana).

Očekujem pobedu samo...jasno,Ordačni?!

5. Ordačni Bužap (avatar)
    Ljudi, mora da se zezate... Kad se pogača prelomi na pola - ne može se više sastaviti... :brus: