Gladac & jadac - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Gladac & jadac

Oceni ovaj blog
Kroz moju ulicu upravo prođoše tri najlepše Novosađanke. Napucane, doterane, ma pomislio bi čovek da uopšte ne idu u klonju. Istina, čuvaju se od vetra, da im ne oduva kilo šminke sa lica. Izašle same u grad, da ulove nekog bogatuna, jer bogatuni danas nisu išli na maraton, i same se vraćaju, jer nisu nikoga ulovile. Izgledaju kao da su izašle iz nekog Madoninog spota. Budući da nikada nisu izašle iz Srbije, odnosno išle u inostranstvo, naivno misle da se ljudi na zapadu oblače kao u spotovima. Spolja gladac a unutra jadac. Digle nos i glavu u nebo, vide sve ljude po terasama, a ne vide nikoga na ulici, dok nosem rasteruju oblake. Broje oprane gaće i majice na žici, a sudaraju se sa prolaznicima. I još im viču: "Šta nas diraš bre?! Mi smo poštene devojke!" Svi muškarci bulje u njih i proklinju prirodu što im nije podarila tri pevca, jer bi se sva tri ukrutila... I to je otprilike sve što misle o njima... Buaha ha ha...

Pošalji "Gladac & jadac" na Facebook Pošalji "Gladac & jadac" na Google Pošalji "Gladac & jadac" na My Yahoo! Pošalji "Gladac & jadac" na Live Pošalji "Gladac & jadac" na MySpace Pošalji "Gladac & jadac" na Twitter Pošalji "Gladac & jadac" na Digg Pošalji "Gladac & jadac" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Išle sa đave solo?Pa šta si ti preduzeo?Ccccc...
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    "I to je otprilike sve što misle o njima.."

Svakako,kad je njihov misaoni kapacitet do tog nivoa limitiran....

Buaha ha ha...

...
    Ažurirano 08.05.2011. u 00:59, autor: lejla.al.dbuni
  3. Ordačni Bužap (avatar)
    Pa ja sam preduzeo... da sam otišao kod žene i iostresao jednog pevca. Šteta što nemam tri.

Pa jeste, kad nose minđuše i tetovaže... he he he...
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Šteta što ih nemaš koliko ti je potrebno,Ordačni...verujem da ih zaslužuješ !

5. Ordačni Bužap (avatar)
    Ja ne verujem zato što znam. Onaj ko veruje nije siguran postoji li to u šta veruje... i zato veruje... :rotf:
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Ahh...oduvek su mi pametni muškarci,slabost !!

7. Ordačni Bužap (avatar)
    Ahhh, i meni su pametne žene, jer su retkost. I to bez uzvičnika...
  8. lejla.al.dbuni (avatar)
    Uzvičnik je tu samo da dočara jačinu ovakve potrebe,dragi moj...

9. Ordačni Bužap (avatar)
    :heart: