Maraton & retrovizor - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Maraton & retrovizor

Oceni ovaj blog
Likovi smo, nego šta. Najgore je to što je on oženjen i ima decu. Valjda žena neće oralno da ga zadovolji. Izgleda da joj je dosadila jedna te ista alatljika.

Danas sam ga video i nije mi se „pohvalio“ da ga je peklo dok je žuborio. Znači nije ga uhvatila picajzla. Malo je popio i zaneo se.

U tom zanosu, na današnjem Fruškogorskom maratonu, naišli smo na momka i devojku koji su se nešto raspravljali. Ona ga je podsetila na jednu od njih dve juče. Rekao sam mu da nije, ali on je insistirao na tome da jeste... i jeste...

I prišao im je i rekao mu: „Šta se ti raspravljaš sa njom bre? Sinoć mi je pušila.“ On se nađe u čudu. Kosa mu se nadigla kao četka za čišćenje WC šolje. Ponašao se kao da je ta četka koju je neko uzeo u ruke i očistio klonju. Pa je upitao: „A gde si bila sinoć?“ Počeo je da se dere. Ona se pravdala da nije ništa uradila, ali uzalud. On je počeo da galami, a moj drug mi reče kako se odlično seća. I još ju je pitao: „Sećaš se kako smo se kresnuli juče?“ – „Ne!“, rekla je ona. „Naravno da se ne sećaš kad sam te kresnuo zguza.“, bio je kategoričan. „Nisi me dobro videla. Treba da ugradiš retrovizor na ramena pa da vidiš šta ti se događa iza leđa.“ I oni su se svađali... i svađali... on je likovao... a ja se cepao od smeha... toliko da mi nije bilo dobro... a ni sad mi nije dobro...

Pošalji "Maraton & retrovizor" na Facebook Pošalji "Maraton & retrovizor" na Google Pošalji "Maraton & retrovizor" na My Yahoo! Pošalji "Maraton & retrovizor" na Live Pošalji "Maraton & retrovizor" na MySpace Pošalji "Maraton & retrovizor" na Twitter Pošalji "Maraton & retrovizor" na Digg Pošalji "Maraton & retrovizor" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    "a ni sad mi nije dobro... "

Jesi li siguran da ti je,uopšte,dobro ?!

2. Ordačni Bužap (avatar)
    Znaš šta. Nesigurnost i strahovbe zadrži za sebe. Ja sam jogi i guru koji se mnogo dobro zabavlja kad je u elementu. Mojne da se svađaš sa mojom kanalizacijom i da se boriš protiv nje... he he he...
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Ja se svadjam sa tobom?!

Ja te obožavam,Ordačni bweee...!!

4. Ordačni Bužap (avatar)
    I ja tebe, ali te ne pitam da li ti je dobro... Pa, eto, tu smo; ja samo najavljujem onoga ko dolazi...

[video=youtube;YSC9CjSYvYA]http://www.youtube.com/watch?v=YSC9CjSYvYA[/video]
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Ordačni Bužap
    I ja tebe, ali te ne pitam da li ti je dobro... Pa, eto, tu smo; ja samo najavljujem onoga ko dolazi...
    Bio je to crni humor...mislila sam da ćeš komentar na takav način da prihvatiš,obzirom da to potvrdjuje nivo tvojih postova.
    No,dobro...tu smo,gde smo..(ovo mi zvuči pomirljivo... )

Ne razumem šta znači "ja samo najavljujem onoga ko dolazi" (ako se izuzme da si mislio na najavu prezentovanog filma)?
    A,nije ni potrebno da ja sve razumem ....biću poštedjena gubljenja vremena na nepotrebne stvari,jel˙...:
  6. Ordačni Bužap (avatar)
    Ne podržavam crni humor, kao ni crnu magiju...

Pa ovako, ja, kao Tvrdojko Polugić (Thorov Čekić T), najprvi i najglavniji prorok NWO-a, najavljujem dolazak Thora nedugo nakon uklanjanja Bin Ladena; i filma, ali i pravog Thor-a, kome nisam dostojan da ponesem ni čekić...
  7. lejla.al.dbuni (avatar)

Ti to ozbiljno?!

8. Ordačni Bužap (avatar)
    Polako, jadna ne bila, ada ne vidiš li da pišem poglavito na podforumu "Religija"? Što se smiješ? :rida: