PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE

Oceni ovaj blog
Na Đurđevdan vas pozdravljam i želim da ubije svak svoju aždahu !

Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na Facebook Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na Google Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na My Yahoo! Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na Live Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na MySpace Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na Twitter Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na Digg Pošalji "PRASE JE ISTO KAO GUSKA , SAMO NEMA PERJE" na del.icio.us

Ažurirano 30.08.2011. u 15:43, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. miwka (avatar)
    e jesi dobar...
  2. 123loncar (avatar)
    Hvala !
  3. Tol (avatar)
    Ako te ikada sretnem
    nemoj mi recitovati poeziju
    Oči tvoje ta jezera beskonačna
    hipnotišu i pozivaju na poslušnost
    ruke tvoje ti vetrovi nadmoćni
    zagrljajem govore pohotom do vriska
    usne tvoje prekrasne meke i podatne
    znalački upijaju i poslednji atom otpora
    Ako te ikada sretnem ne recituj mi poeziju
    samo me povedi putevima besmrtnosti
    glagoljivim igrarijama tvoje lucidnosti
    do visina umiranja i novog radjanja

4. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Na Đuđevdan vas pozdravljam i želim da ubije svak svoju aždahu !"

Eh,pusta želja....

5. 123loncar (avatar)
    "visina umiranja i novog radjanja"

..u svakom trenu / času u nama umre bar jedan elementarni život ( ćelija ), i rodi se nov ... od nas i naše volje zavisi taj ciklus - u "visinama umiranja i novog radjanja".... dakle , iz časa u čas , iz dana u dan mi sebe rađamo ...dakle , ja sam u poznom dobu samorođeno kompleksno biće ( čovek samostvoritelj )... ova moć je jedna od naših velikih datosti ... ovo zna svako dete ... preostaje onaj verovatno lakši deo --- samo obrazovanje sa samovaspitanjem ...u tom procesu vršimo i samospoznaju ; a nakon nje lako je pobiti aždahe u sebi ... sa namerom govorim u množini - jer kad ubijemo neznanje i oslobodimo moć promišljanja i moć spoznaje ; otkrićemo koloniju aždaha u nama ...tako veli bor ... vi proverite , osporite , nadogradite --- ubite aždahu ....
    Ažurirano 10.05.2011. u 15:45, autor: 123loncar
  6. 123loncar (avatar)
    ...zametan je to posao , pa to aždaho ubijanje....gotovo svakodnevan....ne sme se ni na tren posustati , pridremati , taman posla pošteno odspavati...nikako !

Pozdravljam vas na dan Svetog Georgija - Đurđrvdan je !

Ažurirano 06.05.2014. u 16:38, autor: 123loncar