MALE STVARI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

MALE STVARI

Oceni ovaj blog
''Uživaj u malim stvarima, jer ćeš se jednoga dana osvrnuti iza sebe i videti koliko su one bile velike.''

Ne znam ko je autor ovih lepih misli,ali su definitivno tačne...Jutros sam ustala čila i vesela.Skuvala kafu i rešila da uzivam neko vreme u virtuelnom svetu,a onda se bacam na posao,sutra slavim pa nastavljam sa spremanjem...

Čeznjiva sam,željna ljubavi (nista novo,reći ćete ),ali ne patetično već sa puno vedrine...
I krećem sa slusanjem pesama o ljubavi,gode mi uvek,a jutros posebno...I pevušim,i skakućem na stolici u ritmu muzike...

Na ekranu zasvetli pisamce,stigla je poruka..."Jesu li ustale moje usne jutros?"

"Jesu,i ljube te svuda,samo su tvoje"...odgovorih...i već ovo jutro dobija na lepoti još više,još jedna mala stvar koja me cini srećnom...Od ovakvih delića ja pravim najlepše mozaike i uživam u njima,zaboravljajuci,bar na kratko,da naša priča nema budućnost...Sve sto imamo samo je sadašnjost,i ja ovog jutra uživam u njoj svim srcem...

Znam gde si...da mi je " da dodjem na tren i utolim glad...."

Pošalji "MALE STVARI" na Facebook Pošalji "MALE STVARI" na Google Pošalji "MALE STVARI" na My Yahoo! Pošalji "MALE STVARI" na Live Pošalji "MALE STVARI" na MySpace Pošalji "MALE STVARI" na Twitter Pošalji "MALE STVARI" na Digg Pošalji "MALE STVARI" na del.icio.us

Ažurirano 05.05.2011. u 11:24, autor: DUNJA W

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. DUNJA W (avatar)
    Miroslav Mika Antic:

''Svet ovaj nije tako rđav i zao,
    mada poneko plače, i samuje, i brine.''
  2. DUNJA W (avatar)
  3. DUNJA W (avatar)
    "U jednom kraju kada krenete ni levo ni desno, ni pravo nego malo krivo naci cete ljude koji imaju srca od stakla. Uvek kada nekog zavole, delic njihovog srca postane i deo te osobe. Oni koji su se plasili da ga ne polome imaju dusu bez boja. Ona najsarenija srca koja podsecaju na kolaz, ona koja su se nekada i razbila, postala su najlepsa i najcvrsca... "
  4. DUNJA W (avatar)
  5. DUNJA W (avatar)
    ...ne smatraj me neznalicom pre nego sto dokucis moje tajno bice...Ne reci:
    ''On je skrtica tesne ruke,pre nego sto moje srce sagledas,ili da sam
    plemenit i blagodaran pre nego sto saznas sta me na to podstice.Ne smatraj me ni zaljubljenikom dok ti se moja ljubav ne objavi u svoj svojoj svetlosti i zaru,niti me smatraj praznim dok ne dotaknes moje krvave rane."
  6. DUNJA W (avatar)
  7. DUNJA W (avatar)
    ''Ne trazi me svuda,ne pripadam svima.Ne trazi me medju ljudima,nisam sa njima.Ne trazi me u svetu,za mene svet ne postoji.Potrazi me u sebi,tu su tragovi moji!''
  8. DUNJA W (avatar)
  9. mari47 (avatar)
    Stvari su velike kad su male; kad umemo da nas sitnica, topla reč,
    nežan pogled, dodir lagan i nenametljiv, nečiji stih, nota....dotaknu negde
    u dubini nas.....to je Prava stvar i čudovišna ....od Male postane tako Velika....Najveća, štaviše....
  10. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Stvari su velike kad su male; kad umemo da nas sitnica, topla reč,
    nežan pogled, dodir lagan i nenametljiv, nečiji stih, nota....dotaknu negde
    u dubini nas.....to je Prava stvar i čudovišna ....od Male postane tako Velika....Najveća, štaviše....
    UVek me dotaknu! I u ovakvim trenucima shvatam njihovu lepotu...Ponekada me tuge skrenu sa tog puta,ali uvek se vratim na te staze...

..to je Prava stvar i čudovišna ....od Male postane tako Velika....Najveća, štaviše....

BAS TAKO!
  11. LJILJA MMM (avatar)
  12. 123loncar (avatar)
  13. miwka (avatar)
  14. DUNJA W (avatar)

HVala Miwka i Loncar...
  15. DUNJA W (avatar)
    Ljiljo,hvala na lepom linku...
  16. zxy (avatar)
    Male stvari...koje postanu velike ..jel kad se uzbude ?
  17. Aleksej od Arlekina (avatar)
    U zivotu ne postoji buducnost vec upravo samo sadasnjost oivicena secanjima. Ako imate sadasnjost i ako je tako jaka onda imate i imacete secanja i to je otprilike zivot. Buducnost bas kao sutra ne dolazi nikad sada postaje secanje, a ono sto imas je ceznja koja je jaka i cini to treperenje i toplinu u grudima. Uzivaj i zivi! i smej se :-)
  18. Zauzet+ (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    I ne znam zašto moraju uvek da se okrenu?Nije im dosta što osete,nego moraju i da vide.
  19. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy

To mi nesto zvuci poznato,podseti me...sta to bese?
  20. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Aleksej od Arlekina
    U zivotu ne postoji buducnost vec upravo samo sadasnjost oivicena secanjima. Ako imate sadasnjost i ako je tako jaka onda imate i imacete secanja i to je otprilike zivot. Buducnost bas kao sutra ne dolazi nikad sada postaje secanje, a ono sto imas je ceznja koja je jaka i cini to treperenje i toplinu u grudima. Uzivaj i zivi! i smej se :-)
    Hvala ,Aleksej na divnom komentaru...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja