Kako sam prodao dušu đavolu?

Bio sam mlad i naivan, ali ne i glup i lud. Odrastao sam u Srbiji 90-tih, uz „nike patike“, 12 nula na novčanicama i filmove tipa „Crni bombarder“, „Mi nismo anđeli“, „Do koske“... I koliko god se trudio da budem kulturan i lepo vaspitan – bilo je nemoguće... E, onda su krenule nagle erekcije i polucije. I meni se tražilo žensko. A nikako da uhvatim nešto... I odem ja na gradilište, i rintam po ceo dan, zaradim koliko mogu, pa pravac u javnu kuću. Odem ja tako u tajnu javnu kuću, pošteno platim najružnijoj qrvi (smatrajući da najlepšu ne zaslužujem), kad ona meni uzme sve pare, pogleda me popreko, proceni, opali mi šamarčinu i veli: „Marš bre, džiberu jedan, nije to za tebe!“ I ja je napadnem, da mi da onu stvar, kad dođu makroi i izbace me na ulicu. Plakalo mi se, ali nisam mogao da plačem, jer mi je njen šamar oduvao sve emocije; i sve ljudsko u meni.

Odem ja ponovo na gradilište, radim ceo dan kao konj, zaradim pare, i odem u malo bolju tajnu javnu kuću. Platim najlepšoj kurvi i, nisam se još ni skinuo, kad – racija. Uleće murija i pokupi sve u bordelu. Pravo u maricu, pa u stanicu. Ja - klijent – još klijenata – i prostitutke. I u stanici nam oduzmu sav novac – njima zato što su ga zaradile od qrvanja, meni i nama zato što bismo ga i zato što bih ga potrošio na qrvanje. I kad je sve bilo završeno mene jedan policajac pita onako privatno: "Pa dobro, bre, što ideš kod njih?" - a ja mu odgovorim - "Pa hoću da tuccam!... Pa dobro, bre, što mi bre ne date da tuccam?!"

Bio sam tinejdžer, željan one stvari, a nijedna ženska nije htela da se potuca sa mnom; ili ja nisam primećivao one koje su htele. I, sad, meni se plakalo, i plakao sam i ja, i pevac mi je plakao u gaće, i lice mi je bilo mokro i gaće su mi bile mokre... I onda se desilo čudo! Pojavio se lično Satana i ponudio mi nešto: da mu prodam dušu i potuccam mnogo ženskih. I ja pristanem. Prva je bila jedna opičena ženska. Imao sam ♠ na tu žensku, ali nisam imao ♥ da je muvam. Ali stvari su se tako po♣ile da sam je na kraju ipak ♦. I tako sam ja postao prvi, najprvi i najglavniji švalerajc sveta, koji je za malo sex-a prodao dušu đavolu. Možete me voleti ili mrzeti, ali me ne možete ne primetiti. Ave Ja!

A sada snimaju filmove u stilu filma "Srpski film". Dno dna... :rida:

…eve me, bre, sas monolog, bre, sas najprvi i najiskreniji monolog sveta, bre… he he he...
 

Back
Top