Kako sam prodao dušu đavolu? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Kako sam prodao dušu đavolu?

Oceni ovaj blog
Bio sam mlad i naivan, ali ne i glup i lud. Odrastao sam u Srbiji 90-tih, uz „nike patike“, 12 nula na novčanicama i filmove tipa „Crni bombarder“, „Mi nismo anđeli“, „Do koske“... I koliko god se trudio da budem kulturan i lepo vaspitan – bilo je nemoguće... E, onda su krenule nagle erekcije i polucije. I meni se tražilo žensko. A nikako da uhvatim nešto... I odem ja na gradilište, i rintam po ceo dan, zaradim koliko mogu, pa pravac u javnu kuću. Odem ja tako u tajnu javnu kuću, pošteno platim najružnijoj qrvi (smatrajući da najlepšu ne zaslužujem), kad ona meni uzme sve pare, pogleda me popreko, proceni, opali mi šamarčinu i veli: „Marš bre, džiberu jedan, nije to za tebe!“ I ja je napadnem, da mi da onu stvar, kad dođu makroi i izbace me na ulicu. Plakalo mi se, ali nisam mogao da plačem, jer mi je njen šamar oduvao sve emocije; i sve ljudsko u meni.

Odem ja ponovo na gradilište, radim ceo dan kao konj, zaradim pare, i odem u malo bolju tajnu javnu kuću. Platim najlepšoj kurvi i, nisam se još ni skinuo, kad – racija. Uleće murija i pokupi sve u bordelu. Pravo u maricu, pa u stanicu. Ja - klijent – još klijenata – i prostitutke. I u stanici nam oduzmu sav novac – njima zato što su ga zaradile od qrvanja, meni i nama zato što bismo ga i zato što bih ga potrošio na qrvanje. I kad je sve bilo završeno mene jedan policajac pita onako privatno: "Pa dobro, bre, što ideš kod njih?" - a ja mu odgovorim - "Pa hoću da tuccam!... Pa dobro, bre, što mi bre ne date da tuccam?!"

Bio sam tinejdžer, željan one stvari, a nijedna ženska nije htela da se potuca sa mnom; ili ja nisam primećivao one koje su htele. I, sad, meni se plakalo, i plakao sam i ja, i pevac mi je plakao u gaće, i lice mi je bilo mokro i gaće su mi bile mokre... I onda se desilo čudo! Pojavio se lično Satana i ponudio mi nešto: da mu prodam dušu i potuccam mnogo ženskih. I ja pristanem. Prva je bila jedna opičena ženska. Imao sam ♠ na tu žensku, ali nisam imao ♥ da je muvam. Ali stvari su se tako po♣ile da sam je na kraju ipak ♦. I tako sam ja postao prvi, najprvi i najglavniji švalerajc sveta, koji je za malo sex-a prodao dušu đavolu. Možete me voleti ili mrzeti, ali me ne možete ne primetiti. Ave Ja!

A sada snimaju filmove u stilu filma "Srpski film". Dno dna... :rida:

…eve me, bre, sas monolog, bre, sas najprvi i najiskreniji monolog sveta, bre… he he he...

Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na Facebook Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na Google Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na My Yahoo! Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na Live Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na MySpace Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na Twitter Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na Digg Pošalji "Kako sam prodao dušu đavolu?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Možete me voleti ili mrzeti, ali me ne možete ne primetiti. Ave Ja!"

Neprikosnovena istina,Ordačni Bužape....

2. Ordačni Bužap (avatar)
    I, zamisli, nisu mi dali da uđem u Veliki brat, zato "što sam užasno bezobrazan", iako sam planiran, i prošao kroz sve, i nema nikoga iz Novog Sada, a pustili su ove degenerike...