nagradjeni - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Decje stvaralastvo-nagradni konkurs

nagradjeni

Oceni ovaj blog
Записник о раду жирија 12. међународног фестивала дечјег стваралаштва „Деца у Лужници“


Дана 3. маја 2011. године, жири фестивала је након прегледа приспелих радова на конкурс, одлучио да буду награђени:

Литерарно стваралаштво

I – IV
Прва награда
Ђаци пешаци – Арсић Анђела III 2
ОШ „3. октобар“ Бор

Друга награда
Бранко ме научио да... – Дамјан Кузмановић IV 2
ОШ „Бранко Ћопић“ Бања Лука

Трећа награда
На таласима успаванке – Катарина Адамовић IV
ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница

Зелене мисли – Катарина Горчев IV
Песничка радионица Народне библиотеке Димитровград

Посебне награде
Лазар Живковић III
ОШ „Светозар Марковић“ Љуберађа

Тијана Тодоровић IV 5
ОШ „Станислав Сремчевић“ Крагујевац

Петра Миловић I 1
ОШ „Љуба Нешић“ Зајечар

Лука Максимовић II 3
ОШ „Цар Константин“ Ниш

Филип Њемец III
ОШ „Жарко Зрењанин“ Бока

Софија Миладиновић IV
ОШ „Димитрије Прица“ Доња Брњица – КИМ

Анђела Стевић III 2
ОШ „Бата Булић“ Петровац на Млави
V - VIII
Прва награда
Ђак пјешак - Јована Арнаут IX 2
ОШ“Србија“ Пале

Друга награда
Сликар пролеће - Ђорђе Рацковић VI
ОШ „Др Арчибалд Рајс“ Београд

Трећа награда
Имам брата – Анђела Бошковић VIII
ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“

Посебне награде
Милица Пантовић VI
ОШ „Благоје Полић“ Село Кратово

Теодора Цветановић VI
ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница

Савић Александра VI 2
ОШ „Радоје Домановић“ Ниш

Анђела Илић VIII 1
ОШ „Цар Константин“ Ниш


Ликовна култура

I – IV
Прва награда
Кристина Костић, IV d ОШ „Свети Сава Суботица
Друга награда
Јована Чарапић, IV3
ОШ „Милан Ракић“14242Мионица

Трећа награда
Јована Рапајић, , IV 6 ОШ „Милица Павловић“ул Надежде Петровић бр 9
32000Чачак
Посебне награде

Дајана Голубовић, Градска Црна Трава 016811105 faks

Ивана Раковић, III2
ОШ „Бата Булић“
Петровац на Млави

Милица Николић, I3
ОШ „Десанка Максимовић“
19000 Зајечар

V - VIII
Прва награда
Јована Јанковић, V5 OШ“Краљ Петар I“
В.Путника1
18000Ниш


Друга награда
Нела Николајевић,
OШ“ Хајдук Вељко“Корбово

Трећа награда
Милош Тутњевић, VIII 3 74400Дервента, БиХ
ОШ „19. април“

Посебне награде

Хелена Лакић, ОШ Вук Караџић“ Власеница
Светосавска 30 БиХ

Немања Димитријевић, ОШ „Светозар Марковић“ Љуберађа
Тамара Пиперски, VII 3ОШ“Никола Тесла“22304Нови Бановци

ШОСО „Вукашин Марковић“, Крагујевац

Награда организатора
Литерарно стваралаштво
Личност која ми служи за узор – Јована Ристић VI 1
ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник
Ликовна култура
Теа Чубрило IV3
ОШ“Јован Јовановић Змај“
Требиње Би Х
Неда Крнојелац VII4
ОШ „Свети Сава“
Фоча БиХ РС
Жири је радио у следећем саставу:

Татјана Живановић, Драган Тричковић, Русомир Д. Арсић, Вера Цветановић, Санела Богдановић-Милошевић, Драган Ћирић, Данијела Стефановић, Ценко Величков, Валентина Николић Радивојев, Бранислав Илић, Сања Манчић.

У Љуберађи, 3. маја, 2011. год.

Pošalji "nagradjeni" na Facebook Pošalji "nagradjeni" na Google Pošalji "nagradjeni" na My Yahoo! Pošalji "nagradjeni" na Live Pošalji "nagradjeni" na MySpace Pošalji "nagradjeni" na Twitter Pošalji "nagradjeni" na Digg Pošalji "nagradjeni" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari