JOS JEDAN PRODJE DAN - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

JOS JEDAN PRODJE DAN

Oceni ovaj blog
Jos jedan prodje dan potrosen tek tako...A ko zna koliko mi ih je jos Zivot namenio za trosenje,ne treba nijedan da procerdam,vec da ga odzivim kako treba...
Radujem se sto je praznik i sto necu raditi...Sto cu se odmoriti...Ali necu ga ni na sta pametno iskoristiti,evo ovaj danas je utrosen na boravak u kuci,spremanje dorucka,rucka,vecere,pranje sudova...prelistavanje novih recepata za kolace jer uskoro ce i moja slava,Djurdjevdan...I vec je pala noc...sama u kuci,deca su izasla sa svojim drustvom...i ja bih sa drugaricama,ali ne mogu sebi to priustiti,deca imaju prednost...Zato sam opet ovde u virtuelnom svetu,slusam muziku,napisem ponesto...Dok me san ne ophrva...Kad god je tesko,tesimo se da ce proci,ali tako i zivot prodje,zar je stvar u tome da sve prodje kao san?Ili da ga odzivimo kako treba?
Kako bih volela da utrosim ovo vece?Ako ne u nekom lokalu sa lepom muzikom ,u drustvu prijatelja,onda sa NJIM,srodnom dusom o kojoj stalno pisem...Da se naslonim na njegovo rame,da pricamo,gledamo tv,ili cutimo...Da se ljubimo,mazimo,dodirujemo,zadirkujemo....Da slusamo muziku,ili da slusam njega kako mi svira...Da pijemo vino i kikocemo se,dok pricamo o svemu i svacemu...Da spustim glavu u njegovo krilo,a on da me mazi po kosi,da me izmasira krecuci od bolnih stopala,da se ususkam u njegovom zagrljaju i zaspim blazenim snom...Eh..ko o cemu,ja o ljubavi i nedostiznom....I tako,u istim zeljama i na isti nacin ja potrosih jos jedan dan ostatka svoga zivota...Jos jedan prodje dan...i sve sam starija...

Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na Facebook Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na Google Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na My Yahoo! Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na Live Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na MySpace Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na Twitter Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na Digg Pošalji "JOS JEDAN PRODJE DAN" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. DUNJA W (avatar)
  2. DUNJA W (avatar)
  3. DUNJA W (avatar)

Kako prijaju ove note nocas...eh...
  4. DUNJA W (avatar)
  5. Aribi (avatar)
    Sto vise mastas, to si blize ostvarenju onoga sto zelis
    I nijedan dan nije protracen...svaki je unikat na svoj nacin.
    Ako nista drugo, bila si sa sobom i svojim zeljama...
  6. Tol (avatar)
    Lepa moja devojko...UŽIVAJ 200/h
  7. miwka (avatar)
    Kako bih volela da utrosim ovo vece?Ako ne u nekom lokalu sa lepom muzikom ,u drustvu prijatelja,onda sa NJIM,srodnom dusom o kojoj stalno pisem...Da se naslonim na njegovo rame,da pricamo,gledamo tv,ili cutimo...Da se ljubimo,mazimo,dodirujemo,zadirkujemo....Da slusamo muziku,ili da slusam njega kako mi svira...Da pijemo vino i kikocemo se,dok pricamo o svemu i svacemu...Da spustim glavu u njegovo krilo,a on da me mazi po kosi,da me izmasira krecuci od bolnih stopala,da se ususkam u njegovom zagrljaju i zaspim blazenim snom...Eh..ko o cemu,ja o ljubavi i nedostiznom....I tako,u istim zeljama i na isti nacin ja potrosih jos jedan dan ostatka svoga zivota...Jos jedan prodje dan...i sve sam starija...

Nedaj se,Dunja...ako onaj koji ti treba nije tu..izadji i svoju sreću pronadji...lep zapis ali pomalo tužan za praznik...
  8. zxy (avatar)
  9. mari47 (avatar)
    Draga moja Prijateljice, kojoj s razlogom tepam lejdi...Baš me na neku lejdi podsećaš,
    po slikama tamo gde se mi sastajemo povremeno.
    Nisam došla u ulozi tešiteljice; i samu me češće hvataju takva razmišljanja....više ona- još jedan prodje dan - no ona o samoći, čekanju, nadanjima....Mada, ni toga nisam poštedjena
    Umesto komentara za tvoje razmišljanje na temu Još jedan prodje dan, Matija Bećković:

"Kao što duša hrasta u mom stolu čami
    Isto tako i mi: svak u svojoj tami"
  10. DUNJA W (avatar)
    Auu,kako mi je lepo poceo ovaj dan,sa vama i vasim lepim komentarima...Stvarno ste divni..
  11. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Aribi
    Sto vise mastas, to si blize ostvarenju onoga sto zelis
    I nijedan dan nije protracen...svaki je unikat na svoj nacin.
    Ako nista drugo, bila si sa sobom i svojim zeljama...
    Aribi,nadam se da je tako...Kazu da sami prizivamo dogadjaje u svoj zivot...Nadam se da cu i ja uspeti u tome da obogatim svoj zivot sa nekim posebnim,a opet sasvim obicnim...kao ja...Da svojim mislima prizovem lepotu...necije duse...
    U pravu si jeste svaki dan unikat,ali nekako mi je zao sto je porevise slicnih ''unikatnih'' dana...Dok starimo pravimo bilanse svojih zivota,i onda vidimo da je moglo i drugacije,a mi nismo bili dovoljno hrabri da to ispravimo...Ili jesmo,ali kasno,kada smo vec potrosili uludo i dane ,i mesece i godine...Pokusavam da se ne vracam u proslost,jer je to pogresno,ali nekada me misli opet tamo odvuku,htela ,ne htela...
  12. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Lepa moja devojko...UŽIVAJ 200/h

Ne umem,Tol...a volela bih da mogu,i da time budem zadovoljna...
  13. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio miwka

Nedaj se,Dunja...ako onaj koji ti treba nije tu..izadji i svoju sreću pronadji...lep zapis ali pomalo tužan za praznik...

Eh,Milane...Nekako me za praznih uvek uhvati...a sve se nadam da nece...Ali nije to ona teska tuga,kao nekada...Ova je nekako mirnija,pomirena sa zivotom...Valjda sam naucila na nju,pustim je na kratko da me obuzme,pa se trgnem i krenem dalje...
    Tesko je izlaziti kada se boris sa zivotnim teskocama,sama sa dvoje dece...Ali to danas svi vecinom radimo,teska su vremena...Sada ce moja slava,doci ce mi prijatelji,pa cemo se malo proveseliti...Eto razloga za radost...
  14. 123loncar (avatar)
  15. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy

Nasla sam te...ovde...
  16. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Draga moja Prijateljice, kojoj s razlogom tepam lejdi...Baš me na neku lejdi podsećaš,
    po slikama tamo gde se mi sastajemo povremeno.
    Nisam došla u ulozi tešiteljice; i samu me češće hvataju takva razmišljanja....više ona- još jedan prodje dan - no ona o samoći, čekanju, nadanjima....Mada, ni toga nisam poštedjena
    Umesto komentara za tvoje razmišljanje na temu Još jedan prodje dan, Matija Bećković:

"Kao što duša hrasta u mom stolu čami
    Isto tako i mi: svak u svojoj tami"
    Mari,divna si...Hvala na tom komplimentu ''Lejdi'',prija mi da to procitam ..i hvala ti,ako me tako dozivljavas...Ja tebe gledam kao damu,i onda mi tvoj kompliment dobija na tezini...
    Drago mi je da me razumes...A odabrala si i odgovarajuce misli..Dobro to Matija rece...zaista je tako...
  17. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Auu,kakav muzicki komentar...Moja omiljena pesma iz mladosti,seca na jednu mladalacku ljubav...Ovo je bila ''nasa ''pesma..Hvala ti,ulepsao si mi dan...
  18. DUNJA W (avatar)
  19. sirijus49 (avatar)
    Pa pokreni se malo, statična si mnogo pa ti i jeste tako!
  20. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio sirijus49
    Pa pokreni se malo, statična si mnogo pa ti i jeste tako!

Hvala na savetu...NIje uvek sve do nas,mada dosta toga i jeste...I ovo nije bio,kukanje nad sudbinom vec prosto cinjenicno stanje...trenutno...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja