On-line ljubav

Ja se gorko nasmejah na sve ovo.....

Već dugo lajkujem jednu malu.. Ima dugačke statuse, kratku pamet, čaroban profil i zgodnu sliku.. Sve u svemu mala je full. Primetio sam da ni ona nije ravnodušna.Vrlo često mi kaže kako voli moj dugački spisak prijatelja, ili kako mi je dobar najnoviji link. I u roku od 10 minuta izašli smo par puta.. Na Chat..Moram priznati da sam bio oduševljen, njenom kreativnošću.. Istina, pričamo različitim jezicima, ali ljubav ne poznaje barijere, sve u svemu našli smo zajednički jezik.. Počeo sam da učim iz dana u dan, sve više i više. U početku su mi teško išli nepravilni glagoli WTF, OMG, WTP, WTPNNS.. Ali zato vezem sa LOL, BWE, BTW. Vremenom je i ona mene počela da lajkuje.. Jednom smo čak izašli i na SKYPE.. Tamo je mirno i tiho, kao u raju, i mogli smo pričati dok nas prstići ne zabole od kuckanja.. Lepo nam je, ne žalimo se.. Izlazimo svake večeri.. U međuvremenu mi jedne večeri kad sam se najjmanje nadao dala sliku.. Našta sam se ja oduševio i pokazao joj svoj omiljeni sajt.. Redovno se družimo.. Razmenjujemo linkove.. Iskren da budem, razmišljam o vezi i pitao sam je...sada razmišljamo i o svadbi.. Zakupiću ceo Chat, svi ćete biti pozvani! Sviraće nam najbolji muzičari sa Youtube-a.Notifikaciju svog istorijskog "DA" ostaviću na statusu, neka svi vide da sam našao sreću u životu! I ona je obećala isto!Naši prijatelji dolaziće nam u goste redovno.. Njih 2-3 na Chatu u jednom danu.. A za njih ćemo otvoriti posebnu grupu, da imaju gde da se smeste i uživaju. Mrzećemo sve koji nas hejtuju, a lajkovati sve koji nas vole.. Zajedno svi skupa! Obećavam da ću joj biti veran, da neću lajkovati sličice drugih, da neću objavljivati veze ka drugim profilima, da neću komentarisati statuse.. I da neću sa drugima izlaziti na Chat a kamoli na Inbox! I da ću u svom testamentu ostaviti njoj Password i E-mail! Živećemo srećno do kraja života, dok nas FaceBook ne rastavi..
 

Back
Top