Rojalna Svadba - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

Rojalna Svadba

Oceni ovaj blog
..................

Pošalji "Rojalna Svadba" na Facebook Pošalji "Rojalna Svadba" na Google Pošalji "Rojalna Svadba" na My Yahoo! Pošalji "Rojalna Svadba" na Live Pošalji "Rojalna Svadba" na MySpace Pošalji "Rojalna Svadba" na Twitter Pošalji "Rojalna Svadba" na Digg Pošalji "Rojalna Svadba" na del.icio.us

Ažurirano 25.09.2011. u 11:48, autor: bud@

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bud@ (avatar)
    Stizze kraljica sva u zzutom. A prestonaslednik joj u crno-beloj uniformi. Pun ordenja i sa nekom tragom bolesti u levom oku.
  2. bud@ (avatar)
    Strpashe ipak mladu u Rolls Roys. Zeznuo sam se. Ko li se to onda vozio u pratnji sam u Bentliju?
  3. bud@ (avatar)
    Uuuuje! Mlada se vozi u autu gde vozach je izvrshio saobrac'ajni prekrshaj.
    Auto nema registraciju i tablice.
  4. bud@ (avatar)
    Dadoshe jedno drugom neki troph. Shta li im je to? Ali ponavljaju samo shta pop kazze.
    On je William Artur Filip Lui, ona samo Katerina prva.
  5. bud@ (avatar)
    Prestao sam da gledam. Na radiju isto komentarishu. Da krevet u kojem c'e provesti prvu brachnu noc' bic'e unishten da se nebi nashao na nekoj aukciji.
    Koji pac'enici.
  6. nesa973 (avatar)
    Tim...‚‚Britancima" ..izgleda da je smisao života da gledaju u kralja i kraljicu, a tek venčanje...za to se živi
    Nisu mi jasni ovi naši što to stavljaju među naj važnije vesti iz sveta, ipak je ovo 21 vek
    Kraljevi, kraljice, prinčevi i ostala boranija....to je nekad bilo, neka tamo i ostane..
  7. RiadaT. (avatar)
    I ja nikako ne kontam te Britance...cuj,proglasili danasnji dan praznikom...i toliko novinara...gledaoca,direktnih prijenosa...svasta..a da ne pominjem ove nase medije koji ovu vijest stavljaju udarnu spicu..koga briga....ne kontam
  8. 123loncar (avatar)
    ...čekaj bre ... to počelo bez mene ... bez veze ... đžaba im sve, kad sam ja propustio stvar ....
  9. sirijus49 (avatar)
    Kako je to tuzzno i daleko, ne traje ni tri dana. A ponavlja se, uvek za nekog, nekome.
    Ko i ne primec'uje.

E a ja posebno ne primećujem!
  10. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio nesa973
    Tim...‚‚Britancima" ..izgleda da je smisao života da gledaju u kralja i kraljicu, a tek venčanje...za to se živi
    Nisu mi jasni ovi naši što to stavljaju među naj važnije vesti iz sveta, ipak je ovo 21 vek
    Kraljevi, kraljice, prinčevi i ostala boranija....to je nekad bilo, neka tamo i ostane..
    Ma ti monarhisti imaju strashnu lovu, tradiciju i obraz da chuvaju. Svoju vojsku, plac'enike.
    Chitava industrija je recimo da Engleska Kraljica i ne samo to, institucija. Mada da, 21 vek je.

Nisu pokretachi naroda i podanika vishe vec' davno.
  11. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio sirijus49
    Kako je to tuzzno i daleko, ne traje ni tri dana. A ponavlja se, uvek za nekog, nekome.
    Ko i ne primec'uje.

E a ja posebno ne primećujem!
    A vreme ti je da se zzenish, pa i ti da primetish. hahaha!
  12. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...čekaj bre ... to počelo bez mene ... bez veze ... đžaba im sve, kad sam ja propustio stvar ....
    Ma ni meni nisu poslali pozivnicu. Shta c'esh, ima josh negde valjda snimak na youtube.
  13. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio bud@
    Ma ni meni nisu poslali pozivnicu. Shta c'esh, ima josh negde valjda snimak na youtube.
    ...ma videćeš , ponoviće to oni za tebe i mene ... riknuće on ko ćale mu , pa jovo nanovo ( opet zbog tebe i mene ) ....