Blogerski kutak - namenski blog

Ovo je blog o blogovima na kome se može ostvariti komunikacija sa moderatorima Bloga Krstarice.

Blogeri mogu postavljati pitanja, sugestije, ideje, pritužbe i naravno pohvale

Ovde će se kačiti razna obaveštenja vezana za rad bloga.

Kako su izmene Pravilnika o blogu u toku, i kako moraju proći odredjenu proceduru, molimo blogere da imaju strpljenja za izvodjače radova i da daju svoje predloge :hvala:

Do ovog bloga ćete uvek moći doći jer će link ka njemu biti u obaveštenju u zaglavlju stranice.


Unapred zahvalni Vaši moderatori Bloga Krstarice
[PROFIL]Borac za prava zivotinja[/PROFIL] :cao:



Ajmo blogeri
Ajmo ljubitelji reči
Da od Bloga našeg
napravimo oazu
da ljudi kod nas po reč lepu
kao po lek dodju
Blogom neka prodju
pa da vide kako eto
duša dušu dušom grli
naš blogerski svete vrli

:heart:
 
zeljena;bt199050:
Zahtevam od moderatora Milica cobanica objasnjenje za uklanjanje mog bloga,kao i tacku koja je prekrsena po pravilniku bloga,ako je prekrsena.Hvala unapred.

Blog je obrisan zbog toga što na blogu nisu dozvoljena pitanja koja se tiču moderacije. Važi kako za forum, tako i za blog.
Blog je, prevashodno, izraz vaše kreativnosti. Svuda, pa i na Krstarici.

Pravilnik o sadržaju Bloga:
http://pomoc.krstarica.com/index.php?action=article&id=370&lang=sl


Pozdrav!
 
 
Hej blogerski kutak
neko me izgleda prisluškuje
tudje reči mi pripisuje:eek:
Tamo na blogu kod Sezam
to što piše da sam ja
ja nikad rekao nisam
odkud te reči čije su ..pojma nemam
al u kutku se valjda sve zna
očekujem da će uz pomoć modle
da ispliva istina :D
 
Nemam vremena da citam a mozda moj odgovor negde ovde medju ovim stranama stoji. Naime, imala sam par tekstova u svom blogu i obrisala ih, uklonila (mada ih naravno i dalje vidim kod sebe kada udjem u profil). Da li je moguce vratiti ih, klikom na nesto, ili je potrebno opet ispisati ih i objaviti? hvala....
Predomisljaj (i predumisljaj) u zivotu nije uvek dobra navika :).
 
lanavi;bt235731:
Nemam vremena da citam a mozda moj odgovor negde ovde medju ovim stranama stoji. Naime, imala sam par tekstova u svom blogu i obrisala ih, uklonila (mada ih naravno i dalje vidim kod sebe kada udjem u profil). Da li je moguce vratiti ih, klikom na nesto, ili je potrebno opet ispisati ih i objaviti? hvala....
Predomisljaj (i predumisljaj) u zivotu nije uvek dobra navika :).

Naravno da može da se vrati obrisani blog....ovako :)

1. Dodji na svoje blogove
2. Pored naslova desno imaš kvadratiž na koji klikni i nlog že promeniti boju
3. Sidji skroz dole desno....piše "MODERACIJA" i broj blogova koji su oznaćeni
4. Itaberi opciju "VRATI OBRISANI BLOG"
5. Onda "nastavi" i to je to....svi vide tvoje blogove
 
ja ima jedan predlog,i to je meni onako važno što ne znači da se to svidi ostalima;
elem, kada nekome pošaljem zahtev za prijateljstvo,rado bih znala godište te osobe, šta ja znam, da se ne osećam neugodno ako me neko odbije jer ja sam stavila svoje godine,ili da se taj ne nadje uvredjen jer ga neka ,,starija osoba ,, pita za prijateljstvo
mada se za prijateljstvo odluči po nekom pisanju i sl...
ako smem da učestvujem,eto ja to tako gledam, iako meni ne smetaju ničije godine!
ne kažem da se uvede kao obavezno, ali bi bilo lepo od članova (možda?)
 
mirnat;bt237441:
ja ima jedan predlog,i to je meni onako važno što ne znači da se to svidi ostalima;
elem, kada nekome pošaljem zahtev za prijateljstvo,rado bih znala godište te osobe, šta ja znam, da se ne osećam neugodno ako me neko odbije jer ja sam stavila svoje godine,ili da se taj ne nadje uvredjen jer ga neka ,,starija osoba ,, pita za prijateljstvo
mada se za prijateljstvo odluči po nekom pisanju i sl...
ako smem da učestvujem,eto ja to tako gledam, iako meni ne smetaju ničije godine!
ne kažem da se uvede kao obavezno, ali bi bilo lepo od članova (možda?)

Razumem, ali je nemoguće jer se narušava privatnost koju forum omogućava.
Svako ima pravo da napiše šta želi u svom profilu, pa i godine. Ljudi koriste ta prava na više načina, da ne napišu ništa jer ne žele, da napišu neistinu ili da napišu istinu. Isto je i sa pisanjem na forumima.
Ako nema napisano godište...pa ta osoba ima svoje razloge da ih ne kaže.
Tako da...mrka kapa :lol:
Moje godište stoji napisano od 2008......pravo :cistinaocare:
 

Back
Top