NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DAVIDOV KALUPI ,SLIKE I BOJE

NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ

Oceni ovaj blog
Citat Original postavio davidov Pogledaj poruku
Drago mi je što si mi postavio to pitanje ,jer to govori samo o tebi i tvom neznanju !
Ime Toma je staro Srbsko ime a poznato je da su ga naši stari proširivali sa drugim značajnim rečima tipa SLAVA (a poznato je da su samo Srbi slavili slavu )pa otud TOMA+SLAVA =TOMISLAV
Što se tiče imena BORIS i to je staro Srbsko ime sa osnovom ili korenom reči BORITI tj.-onaj koji se bori.
Zato mi ne pričaj o značenju imena i ne traži u njima skrivena značenja i nemoj vredjati ljude samo na osnovu imena jer nije vreme da se delimo već ujedinjujemo .Ono što se meni ne svidja je upotreba pogrdnih reči o čoveku koji se bori za svoj život na jedan teži naćin a nema ko da ga zaštiti ,zar je to nivo jednog od naših najvećih Srbskih sajtova -Krstarice ,gde su tu administratori da zaštite nas Srbe od uvreda drugih!Mi Srbi smo danas u Srbiji najviše ugroženi ,To nam na žalost donosi Evropa i njena Demokratija!

Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na Facebook Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na Google Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na My Yahoo! Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na Live Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na MySpace Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na Twitter Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na Digg Pošalji "NEBOJŠA BAKAREC: VOLELI GA ILI NE, ALI NIKOLIĆEV PORAZ BIO BI I NAŠ NARODNI PORAZ" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano