U Mjanmaru - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

U Mjanmaru

Oceni ovaj blog
Kako ide sex u kombajnu dok isti leži u garaži? Ima li zime?

Žena kupila kombajn, a komšinica ga koristi sa njenim mužem. Kako im nije zima?

“Ja sam taj kombajn svojom krvlju i znojem platila da mi služi za žetvu, a ne da se ti u njemu ***** sa mojim mužem!”, veli joj Rajka Kombajnka.

Čuo sam da u Mjanmaru (nekadašnjoj Burmi), ako si muškarac, kad napuniš 24 godine dobiješ na poklon od države 4 žene ili 3 žene i kravu, ili 2 žene i 2 krave, po izboru, u zavisnosti šta ti više treba - ***** ili mleka.

To je licemerije. Bolje da im ponude ovcu umesto krave, jer onda dobiju i jedno i, ovaj... drugo...

Ili je bolje 1 žena i 3 krave... i onda čovek može da započne privatni biznis.

I setim se one kokoške iz jednog starog crtaća: “Tražim muža-a-a...” Ha ha ha...

1776 je bio broj koji je trebalo ukucati. To je bio broj koraka koji sam morao napraviti do osobe koju volim, i koja mi je dala da pijem iz njenog pehara. Te godine sam bio mlad i zelen. 200 godina kasnije sam se ponovo rodio. :)

Upravo je pored mene proletela muva nihilista i nihilistički mahala svojim krilima. Sada kursorom idem na mesto gde piše: kliknite jedanput. Kliktaj galeba i ranjenog pesnika su vrlo slični...

Pošalji "U Mjanmaru" na Facebook Pošalji "U Mjanmaru" na Google Pošalji "U Mjanmaru" na My Yahoo! Pošalji "U Mjanmaru" na Live Pošalji "U Mjanmaru" na MySpace Pošalji "U Mjanmaru" na Twitter Pošalji "U Mjanmaru" na Digg Pošalji "U Mjanmaru" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    .......
  2. coviax1 (avatar)
    Interesantni su ti tipovi u Mjanmrnjau...
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Mjanmar (iliti ex-Burma) je definitivno raj za muškarce...

Ovo su bile korisne informacije za pripadnike tvog roda,Ordačni...

(pruža im se veliki izbor u kombinaciji željenog... )