Možda i ona pročita 21, To je to - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

spyra

Možda i ona pročita 21, To je to

Oceni ovaj blog
Milion puta sam gledao scene u filmovima gde se dvoje samo pogledaju i odmah shvate da to je to. Čak i gledaoci to shvate. Možda su režiser, glumci, snimatelj ili ko već dobro odradili posao, nemam pojma, ali sam počeo da verujem u to. Sad, možda ja zbog svog navijačkog gledanja ili želje da se tako nešto desi, doživljavam tu scenu. To je samo na filmu. Kad god sam pokušao da nju pogledam "to je to" pogledom ništa se nije desilo. Ona je nastavljala da melje o komšiji što pravi buku, problemima na poslu, običnim svakodnevnim stvarima...
Nikako da se pogledamo u oči. Prodorno. Tiho. Sa nadom. Uz pritajenu želju što čeka da grune na svetlo dana. Da postanemo junaci sopstvenog filma. I budemo sigurni da "to je to".
Sve sam sigurniji da nema toga. Osim u filmovima.

Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na Facebook Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na Google Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na My Yahoo! Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na Live Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na MySpace Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na Twitter Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na Digg Pošalji "Možda i ona pročita 21, To je to" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mari47 (avatar)
    spyra, mogu da kažem da sam pročitala sve tvoje tekstove, uglavnom.
    Svidja mi se tvoj način razmišljanja, domišljatost, šarm...umeš da upečatljivo opišeš
    trenutak, imam osećaj da mi se ispovedaš...sjajno, sve u svemu.
    No, jednom sam ili dvaput komentarisala tvoj blog. Ti ne saradjuješ sa čitaocem,
    nemamo komunikaciju što možda i nije najneophonije ali volela bih da se oglasiš,
    jer svi mi ovde činimo jednu veliku porodicu blogera Krstarice.
    Ti odluči da li će ostati po tvome a ja odlučih da ću čitati i ubuduće tvoja štiva.
    Beskrajno šarmantna.
  2. spyra (avatar)
    Sta podrazumevas pod "saradnjom sa citaocem"?
  3. 123loncar (avatar)
    ...to je to - nije filmska izmišljotina .. pre bih rekao da je psihosociološko otkriće ...kažu da taj pogled traje dve tri sekunde...toliko nam treba da procenimo izvesnost buduće večne komunikacije, na svim nivoima i u svim kombinacijama ....( posle se neki kaju ceo život , a drugi pak zahvaljujući njemu uživaju - da tako kažem ) ... malo ljudi prepozna taj trenutak ; a još manje ga pronađe u sećanjima ...inače , postoji i takozvano jednostrano ( neuzvraćeno ) to je to ... e, ono je mnogo bolno ( naročito za ove koji ga ne nalaze u pamćenju ) ....
    ipak priča je lepa .......pozdrav !
  4. mari47 (avatar)
    Citat Original postavio spyra
    Sta podrazumevas pod "saradnjom sa citaocem"?
    Pa recimo,ostvarimo kontakt neke vrste...Ja, recimo, a vidim i drugi, volim da razgovaram o mom tekstu, volim da čujem mišljenje, možda obrazložim nešto što nekog zanima....nešto poput čitalačkog kružoka ( ne nadjoh bolju reč).
    Ja sam, dobar deo života živela u Leskovcu, znam da je to rasadnik dobrih pesnika i pisaca...Neke znam lično. Vlela bih i tebe da upoznam. Nismo mi samo nikovi na forumima, no živi ljudi koji pišu život srcem...Ne ljuti se, nije obavezno ako ne želiš...
  5. spyra (avatar)
    Mari47, sve sto te interesuje, pitaj. Tu sam.