Zašto je bolje biti muškarac?

- Zavrsis svaki telefonski razgovor za 30 sekundi

- Za godisnji odmor dovoljno ti je 7 dana i jedan kofer

- Mozes sam da otvoris sve vrste konzervi i tegli sa dzemom

- Prijatelji te ne sazaljevaju kada se ugojis

- Kada menjas programe na TV-u, ne zadrzavas se tamo gde vidis suze

- Tvoja zadnjica ne igra nikakvu ulogu na intervjuu za posao

- Svi tvoji orgazmi su pravi

- Kada odsluzis vojsku, vise nikada ne moras da ribas WC

- Previse seksa nece ti unistiti reputaciju (naprotiv)

- Za svega 5 evra dobijas pakovanje od tri para gaca

- Mozes se istusirati i obuci za 10 minuta

- Ni jedan saradnik na poslu nece ti naterati suze u oci

- Ne moras se brijati ispod nivoa vrata

- Ne moras svaku noc spavati uz necija dlakava ledja

- Mozes da ispises svoje ime u snegu

- Mozes jesti bananu i sladoled na javnom mestu a da te niko ne gleda pohotno

- Niko nece prekinuti sa pricanjem socnog vica zato sto si usao u sobu

- Automehanicari ti uglavnom pricaju istinu

- Ne dobijas slom zivaca ako neko ne primeti tvoju novu frizuru ili cipele

- Konstantno si u istom raspolozenju

- Mozes se diviti Klintu Istvudu, a opet neces odmah posle filma poceti sa dijetom

- Znas najmanje 20 nacina da otvoris pivsku flasu

- Seda kosa i bore samo podcrtavaju tvoj karakter

- Briga te sta ti ljudi govore iza ledja

- Tri para cipela su ti i vise nego dovoljna

- Ljudi ti ne bulje u grudi dok razgovaras sa njima

- Ako neko dodje na zurku u kosulji ili sakou koji je jednak tvom, to jedva i da primetite

- I za kraj, jedno pitanje - sta je to celulit?
 
Meni je zanimljivo, kako muskarci cesto uz osmeh podnose nashe kritike...
...dobro znaju i sami da je besmisleno provoditi sate, gledajuci kako nashi fudbaleri grcaju nemocni pod snaznim udovima Azerbejdzana...
...i koliko bi im bilo bolje, da su te sate proveli nad zenom...

...ali samo malo zagrebi neke zenske osobine...i leti perje na sve strane :lol:
 
Ma ne shvatam ja to kao napad(: , kao ni ovaj tekst u cijim se primerima dosta i pronalazim :lol:
To su samo neke sitnice , koje su osim toga i simpaticne , a tu su da bismo se josh teze razumeli. A da postoje razlike , postoje.
Na kraju uvek sam obozavala kad neki profesori inzenjerskih predmeta krenu da kritikuju zenski mozak , a posle su prinudjeni da pokazuju radove nas devojaka kao najbolje :D
Jbg nek pravnice ispravljaju krive drine i bore se za svoja prava...a mi ''tehnicarke'' cemo i dalje da ucestvujemo u projektima gde te niko i ne pita za pol , godishte i rasu...nego samo za ono sta imash u glavi. ;)
 
jeste najlepse,ali nesto tu ne stima.verovano sam bila vise puta upropastena "u najavi"... a jos uvek naivno verujem da je brak kao egipatska piramida,trebao bi da traje vecno ili nesto krace...nikada nisam ni pokusavala praviti piramidu od kartona.:D:lol::D
 
Poslednja izmena:
KURS ZA MUSKARCE


Kurs za muskarce bice organizovan pocevsi od ponedeljka u mesnoj zajednici.Zbog kompleksnosti sadrzaja svaki kurs moze da pohadja najvise osam polaznika.
CAS 1: Kako napuniti posudu za led. Korak po korak, prezentacija sa slajdovima...
CAS 2: Toaletni papir: Da li raste na drzacu? Diskusija, okrugli sto...
CAS 3: Da li je moguce mokriti koristeci tehniku podizanja daske izbegavajuci pod, zidove i susedne sanitarije? Grupna vezba...
CAS 4: Fundamentalne razlike izmedju korpa za prljavo rublje i poda. Fotofrafije i crtezi sa objasnjenjima...
CAS 5: Sudovi nakon obroka - ostaviti ih na stolu, u sudoperi ili ih treba staviti u masinu? Primer - video sekvenca u AVI formatu...
CAS 6: Gubitak identiteta: odreci se daljinskog upravljaca zarad zene.Napredniji nivo: odreci se daljinskog upravljaca zarad sopstvene zene! Hotlajn za pomoc i grupe za podrsku...
CAS 7: Kako naci stvari trazeci ih na pravom mestu, umesto pravljenja haosa po kuci. Otvoren forum...
CAS 8: Pravi uskarac pita za pravac kada se izgubi u saobracaju. Svedocenja iz realnog zivota...
CAS 9: Da li je iz genetskih razloga nemoguce cutati dok ona parkira kola? Simulacija voznje...
CAS 10: Kako biti idealno drustvo za soping? Vezbe opustanja, meditacija, tehnike disanja...
CAS 11: Kako se boriti protiv skleroze: setiti se rodjendana, godisnjica, drugih vaznih datuma i javiti se telefonom kad kasnis. Nudi se terapija cerebralnim sokom i potpunom lobotomijom...
 

Back
Top