FBI i Vanzemaljci - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

nesa973

FBI i Vanzemaljci

Oceni ovaj blog
Svaki čovek se bar jednom u životu zapitao ima li života van Zemlje.Verovatno i ima, ali pitanje je da li su oni bili ovde?
E to pitanje juče su pokrenuli mediji sa izveštajem FBI-a o vanzemaljcima.Ta me je tema zaintrigirala pa sam se dao u potragu po internetu o tom istom izveštaju.
Rozvel - Novi Meksiko.Nema ko nije čuo za njega.Toliko je poznat da samo na njegov pomen sve je rečeno.
FBI u svom izveštaju navodi da su se tamo srušila 3 leteća tanjira sa posadama to jest 3 vanzemaljca.
Čak navode i odeću koju su imali, kao i visinu.Ovde se nameću dve opcije:
Prva: ako se to stvarno desilo, pre nešto više od 60 godina, zašto se vanzemaljci nisu ponovo pojavili to jest zašto nisu uspostavili kontakt sa nama?
Imaju tehnologiju da putuju kosmosom i prelaze ogromne razdaljine.Mogu da stignu do nas kad god požele.Ali neće da nas kontaktiraju.Stvarno nema logike!
Sad će neko da pomisli o nekoj teoriji zavere između Amera i malih zelenih.
Druga: to se nije ni desilo.Samo izmišlljotine dokonih ‚‚ljudi", a žuta štampa mora da prodaje novine.

Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na Facebook Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na Google Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na My Yahoo! Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na Live Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na MySpace Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na Twitter Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na Digg Pošalji "FBI i Vanzemaljci" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
    Ako si dobro pretražio internet imaš takvih podataka i slika i iz Rusije. Pitanje je čemu sad to da se tako nešto objavi, a inače već ima i špekulacija da nisu svi podaci objavljeni. Sve me to podseća na hladni rat, u to vreme je verovatno trebalo izazvati "strah" kod rusa da su ameri došli do tajnih podataka i konstrukcije takve letilice. U svakom slučaju 60 godina je mali period vremena, za tako neke značajne tajne, (ako postoje) nebi saznao još niko, sve dok se sami vanzemaljci nebi javili i pojavili. U svakom slučaju verovatno da nismo sami, po kojoj logici bi bili sami, pitanje je šta se postiže ovakvvim otkrivanjem podataka?
  2. nesa973 (avatar)
    Možda neka vrsta nastavka hladnog rata.U tu svrhu služe se raznim podmetanjima i dezinformacijama, da ne kažem lažima.