Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку

Јучерашњи стампедо на саднице трешње које су се добијале на поклон на митингу подршке јапанском народу показује да имамо бољу власт него што је заслужујемо, јер ми смо једна стока. Нема ту ниједан придев који би могао да се стави уз реч стока. Једноставно, ми смо стока.
Ми смо стока којој се јуче није делио ни хлеб ни млеко, ни паре ни лекови. Јуче нам се делила илузија о сопственој величини, о духовном престижу над комшијама, јер је требало да добијемо доказ о томе да смо људи широких и алтруистичких схватања срца отвореног за све несреће које се било коме на овом свету дешавају. Трешња би била лажно сведочанство пред другима и лажљива потврда самима себи каква смо ми то људска величина.
***** нам матер да нам *****! ***** нам матер сточју и џиберску! ****** нас опет, и опет, и опет, сви они који су нас и до сада ******! Дабогда нам се вратили и Турци, и Тито, и Слоба, и Мира, и Коштуница! Дабогда још 500 година владали и демократе, и Тома, и Шешељ! Дабогда нам једина телевизија била Пинк! Дабогда нам се посушиле све трешње у држави.
Мр`ш, мајке нам га набијем ропске и поданичке!
 

Back
Top