Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

klinac4

Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку

Oceni ovaj blog
Јучерашњи стампедо на саднице трешње које су се добијале на поклон на митингу подршке јапанском народу показује да имамо бољу власт него што је заслужујемо, јер ми смо једна стока. Нема ту ниједан придев који би могао да се стави уз реч стока. Једноставно, ми смо стока.
Ми смо стока којој се јуче није делио ни хлеб ни млеко, ни паре ни лекови. Јуче нам се делила илузија о сопственој величини, о духовном престижу над комшијама, јер је требало да добијемо доказ о томе да смо људи широких и алтруистичких схватања срца отвореног за све несреће које се било коме на овом свету дешавају. Трешња би била лажно сведочанство пред другима и лажљива потврда самима себи каква смо ми то људска величина.
Јебем нам матер да нам *****! Јебем нам матер сточју и џиберску! Јебали нас опет, и опет, и опет, сви они који су нас и до сада ******! Дабогда нам се вратили и Турци, и Тито, и Слоба, и Мира, и Коштуница! Дабогда још 500 година владали и демократе, и Тома, и Шешељ! Дабогда нам једина телевизија била Пинк! Дабогда нам се посушиле све трешње у држави.
Мр`ш, мајке нам га набијем ропске и поданичке!

Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na Facebook Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na Google Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na My Yahoo! Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na Live Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na MySpace Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na Twitter Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na Digg Pošalji "Цвет јапанске трешње као храна за српску стоку" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. SrdjanN011 (avatar)
    u bre, uze mi rec iz usta ))
  2. sirijus49 (avatar)
    Slažem se , bezpotrebna bruka!