Имам један страшан план, пред попис у Србији - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

МАЧАК

Имам један страшан план, пред попис у Србији

Oceni ovaj blog
Предлажем, да се сви Срби у Србији изјасне као Цигани....
Да се разумемо.....не као Роми....
Роми су се населили у ову државу пре пар година
и добили су све могуће повластице од стране власти...
И нека....Нек им је са срећом...
Зато предлажем, да ми као будући Цигани, заузмемо одговарајуће
место у овом друштву. Врло је могуће, да после ДЕКАДЕ РОМА,
која је почела 2004. године,
почне и наша ДЕКАДА ЦИГАНА...
Па кад почне, онда ћемо и ми моћи да правимо колибе где хоћемо,
па ће да нас ртасељавају, да нам купују контејнере, куће, станове....
Имаћемо којекакве повластице током школовања....студирања....
лакше ћемо добијати домове а после и запослење...
Породице ће добијати разне видове социјалне помоћи.....
МА БИЋЕ СВАШТА НЕШТО, КАД ПОЧНЕ НАША ДЕКАДА ЦИГАНА...

Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na Facebook Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na Google Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na My Yahoo! Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na Live Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na MySpace Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na Twitter Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na Digg Pošalji "Имам један страшан план, пред попис у Србији" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ....ideja nije loša ...ali ovi romi neće da bezuslovno dirinče da nas cigane izdržavaju ... nisu oni glupi kao mi .. izdržavali smo : bosance , kraišnike , hercegovce , crnogorce , hrvate , slovence , makedonce , arnaute , arbanose , karađotđeviće , komuniste , socijaliste , radikale , naprednjake , dosmanlije , popove, odže, kapucinere , rabine , cincare , ratne zločince i profitere ( brozovce , slobiste , koštunce , šešeljevce , đinđićevce , draškovčane , karadžiće, mladiće , kusturčane , dodekanje ----četnike , partizane , ustaše , baliste ....................... bezkraj ništaka ) , i da više ne nabrajam ---- dakle , nisu gospoda romi tupavi kao mi da sve ovo stave na svoju grbaču ..takvu glupost mogu samo šumadinci i moravci .... nema od ove tvoje ideje ništa , dragi prijatelju ...
  2. bracaco (avatar)
    I da znas danas je bolje biti bilo sta drugo nego srbin. Ocu i ja malo ta ciganska prava, kuca za dzabe, prevoz, struja i hrana za dzabe pa ti zivot u veselju prodje :)
  3. sirijus49 (avatar)