Gavrilovići - Reality show - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

nesa973

Gavrilovići - Reality show

Oceni ovaj blog
U poplavi Reality-a izgleda da ljudski um nema granica.Naizgled jedna teška životna priča, jedne porodice koja životari u zemlji Srbiji,boreći se za goli opstanak u ovoj divljoj tranziciji, pretvorena je u sredstvo za sticanje profita.Sam smisao pomaganja ljudima u nevolji,koji je de svakog čoveka, doveden je u pitanje zahvaljujući TV Pink-u.Igranjem na kartu ljudske solidarnosti tvorci ovog reality-a hoće da povećaju gledanost svoje televizije, a samim tim i više zarade.Sama porodica Gavrilović je na najperfidniji način iskorišćena od strane gore pomenutih za svoje lične interese, a gledaoci te iste emisije su prevareni lažnim dobročinstvom njihovih tvoraca.Iskreno se nadam da će porodica Gavrilović rešiti svoje probleme, kao i da će najzad živeti život dostojan čoveka.
Kako je krenulo uskoro treba i očekivati reality u vezi izbora parlamenta i predsednika.

Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na Facebook Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na Google Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na My Yahoo! Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na Live Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na MySpace Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na Twitter Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na Digg Pošalji "Gavrilovići - Reality show" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tijara (avatar)
    Neso, zar nije vec reality u vezi izbora parlamenta i predsednika. Odvlace ljudima paznju, zatupljuju ih i zaglupljuju ih raznim reality programima. Zapitala sam se i zamislila...u kakvoj drzavi zivimo, kakvu drzavu mi sami stvaramo, zar ne bi drzava trebala pomoci tim ljudima. Gavrilovici imaju osmoro dece, mnogi danas ne mogu da iskoluju jedno, a ne osmoro, zasto ne zaposle tog coveka, daju mu priliku da zaradi, ali koliko vidim i cujem sve je vise Gavrilovica...meni licno to prezime puno znaci. Ne volim Pink, to je monstruozna masinerija za unistavanje i ovo malo mozga i zdravog razuma...eto to je moje misljenje. Ipak, sevap je, kako kazu pomoci onome ko nema i ja to rado cinim, onoliko koliko mogu, ali ne preko medija.
  2. nesa973 (avatar)
    Odvlače nam pažnju svim sredstvima...a država vodi računa samo o sebi, jer ona postoji zbog sebe a ne zbog nas....
    Socijalna pravda je kod nas utopija.
    Pomoći drugima treba onoliko koliko ko može.
  3. Tijara (avatar)
    Da, to je isto kao kad bi davljenika pitao, koju boju konopca zeli da mu bacis...uzas!
  4. nesa973 (avatar)
    Konopac nam već zatežu.
  5. 123loncar (avatar)
    ...kad se kaže država , našta se misli ... pa nisu valjda boris i mirko država ... ili oni i svi oni što se predstavljaju kao pozicija , opozicija i institucije .. pa ako su samo oni država , štaste vi i ja - i nama slični ....
    dakle , nisu oni država ( mislim na personalne postavke pobrojanih grupacija ) --- oni su predstavnici kriminalne udruge ; lideri ratno zločinačko profiterskih klanova ..... a mi smo njihove žrtve ...
    ..ako imenujete stvari pravim imenom , znaćete šta vam je činiti i ko vam /nam može pomoći --- mi sami ...
    ..a da čovek pomogne samome sebi , treba podosta pravičnosti i ljudskosti --- a da se pomogne ugroženima , potrebno je mnogo ljudi ...
    .. pošto nema pomoći niodkud - ugroženima ; onda u ovom društvu nema dovoljno ljudi -- oće reći , dominantni su neljudi / zločinci / ništarije ---------------- konačno , ovo je država sigurna kuća za ubice , lopove , zločince , ratne profitere ...
    ... odveć je lep naziv :rijatli država -- za razbojničku pećinu .... kao što je mnogo fino rečeno " Reality show " za duhovni genocid i potstrehivanje na razbojništvo ....
    ..tako stoje stvari po meni ...
  6. Tijara (avatar)
    Tako je Loncar, potpuno se slazem, ali kada ce i da li ce ljudima doci do svesti da pomognu prvenstveno sebi, da ojacamo intelektualno, da zanemarimo sva njihova pokusavanja da nam odvrate paznju od nas samih....jer bi jedino tada i u tom slucaju mi bili jaci od njihovog zla.
  7. nesa973 (avatar)
    Država-->vlast-->tajkuni
  8. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio nesa973
    Država-->vlast-->tajkuni
    --> ratni profoteri --> ratni zločinci --> ništarije