Pu, KAKAV SI TO BRE ČOVEK!

Dragi prijatelju,

ovih dana sam sreo starog skolskog druga kome se dan ranije dogodila nepredvidjena situacija a ja ti je prenosim kako mi je ispricao:

Juce crkavam od gladi, jedva cekam kad cu kuci, pa na autobusku stanicu kupim BLIC i Mancmelou, da zavaram glad dok ne stignem kuci. Sednem na klupu i zevam odakle ce naidje autobus kad se pojavi jedan OGROMNI, celavi tip, stra da te uvati. Sede do mene.Ja nastavim da gledam niz ulicu kad poce da suska do mene. Pogledam, on otvorio Mancmelou i jede! Ja ne verujem! Sta da mu radim, ce me pojede. A opet, ja mrtav gladan pa si pruzi ruku da uzmem makar jedan Manc.

Uzedo a jedan, on odma za mnom drugi raspakova i strpa ga u usta. Lele, sve mi pojede! Ja se presrami, uzedo jos jedan Manc (pare sam JA davao, ne on) a on najednom dovati celu onu kutiju i poce da je guzva, okrete se ka meni pa pljunu:

- PU, KAKAV SI TO BRE COVEK!

Zavitla on ono u kantu za djubre i ode. Ja gledam za njim - koj se moj on ljuti, nije me ni pitao sme li da uzme - kad evo ga moj autobus. Ustado ja, daj da ponesem makar BLIC, podigo ga a ono ispod - MANCMELOU!

Do kuce sam se stideo
a kolena su mi klecala!
A na glad sam zaboravio skroz.

izvor net
:zcepanje::zper: :hahaha: :per:
 
joca frljoka;bt135659:
pely dušjo, ajd objasni jociki šta je to "Mancmelou"... vidim jede se, a šta je nizam sigjuran da znam:(
PS. ljepa priča :)

Evo, imnternet može sve,
čak i da odgonetne
JaffaMiniMunchmallowBanana120g.jpg

:zper:
 

Back
Top