ČUVAJ ME SE, TUGO - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

ČUVAJ ME SE, TUGO

Oceni ovaj blog
''Na vratima sam napisao: zabranjen ulaz, zarazna bolest – tuga.''Mika Antic

Previše puta na mojim vratima osvanuo je ovaj natpis...
Više se ne bojim te bolesti,bolovala sam od nje mnogo puta...Čak su mi i ožiljci ostali,ali se razliku od onih par,koje imam od varičele,i ne vide..Samo što su ovi od Tuge mnogo teži,iako su nevidljivi,osećam ih samo ja...Lepo su zarasli,ali "kad se menja vreme" umeju da zabole ,tek da podsete da su tu...

Ali sada sam stekla kakav takav imunitet,pa kada Tuga opet naidje umem da se uhvatim u koštac sa njom...A možda je to sve zbog proleća,možda se lakše boriti dok napolju sve cveta i buja...Čuvaj me se,TUGO,neću se predati lako...Dobro razmisli,pre nego opet zakucaš na moja vrata...

Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na Facebook Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na Google Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na My Yahoo! Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na Live Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na MySpace Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na Twitter Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na Digg Pošalji "ČUVAJ ME SE, TUGO" na del.icio.us

Ažurirano 03.04.2011. u 13:36, autor: DUNJA W

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. miwka (avatar)
    Ali sada sam stekla kakav takav imunitet,pa kada Tuga opet naidje umem da se uhvatim u koštac sa njom,ne predajem se više tako lako..A možda je to sve zbog proleća,možda se lakše boriti dok napolju sve cveta i buja...Čuvaj me se,TUGO,neću se predati tako...Dobro razmisli,pre nego opet zakucaš na moja vrata...

Ti si hrabra žena,Dunja...očvrsla u borbi sa problemima...bravo prijateljice....zista lep poeski zapis..
  2. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Ali sada sam stekla kakav takav imunitet,pa kada Tuga opet naidje umem da se uhvatim u koštac sa njom,ne predajem se više tako lako..A možda je to sve zbog proleća,možda se lakše boriti dok napolju sve cveta i buja...Čuvaj me se,TUGO,neću se predati tako...Dobro razmisli,pre nego opet zakucaš na moja vrata...

Ti si hrabra žena,Dunja...očvrsla u borbi sa problemima...bravo prijateljice....zista lep poeski zapis..
    Hvala ti,dragi prijatelju...
  3. zxy (avatar)
    Pa ako je radost duha
    mera njegove moći
    onda je tuga mera njegove slabosti
    početkom proleća čovek se slabijim oseća
    zima je iscrpla zalihe njegove snage
    al čim se krene i zakorači u proleće
    i pridruži se snazi što prirodu pokreće
    i čoveka zahvata osećanje sreće
    tuga se tad povlači,skoro je biti neće
  4. mari47 (avatar)
    Draga, nisam danas nešto uspešna u tešenju, još manje savetovanju nekoga, ali sam se iskreno obradovala tvom tekstu - naslućujem bolje dane za tebe. A tuga - prolazi
    Želim jedino da nikad na tvojim vratima ne stoji ona poruka s početka tvog teksta.
    Najiskrenije
  5. 123loncar (avatar)
    ...bravo ... bravo ... smelo u život ( nek tuga pukne u minskom polju radosti )...
  6. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Pa ako je radost duha
    mera njegove moći
    onda je tuga mera njegove slabosti
    početkom proleća čovek se slabijim oseća
    zima je iscrpla zalihe njegove snage
    al čim se krene i zakorači u proleće
    i pridruži se snazi što prirodu pokreće
    i čoveka zahvata osećanje sreće
    tuga se tad povlači,skoro je biti neće

Hvala ti...i za lep komentar i za to sto si puno puta bio uz mene kada mi je bilo mnogo tesko...Sto si umeo da pruzis podrsku i pravi savet...Ti si moj najdrazi virtuelni PRIJATELJ(muski),nek oproste drugi blogeri,ali neko mora biti N 1...
    Je li ti lakse sto ne moras vise da slusas moje zalopojke?
  7. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Draga, nisam danas nešto uspešna u tešenju, još manje savetovanju nekoga, ali sam se iskreno obradovala tvom tekstu - naslućujem bolje dane za tebe. A tuga - prolazi
    Želim jedino da nikad na tvojim vratima ne stoji ona poruka s početka tvog teksta.
    Najiskrenije

Hvala ti ,Mari...Ne znam zasto,da li je zaista prolece u pitanju,ali se osecam sjajno...Sa puno radosti,snage i samopouzdanja..Cak danas kada sam imala mnoge pehove sa kvarovima u kuci nisam posustala,ranije bih se rasplakala,a danas sam stalozeno i mirno odreagovala...Skrpila sto se moze skrpiti..Sutra je novi dan...
  8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...bravo ... bravo ... smelo u život ( nek tuga pukne u minskom polju radosti )...

Moj dragi Loncar,ti uvek imas odgovarajuce reci...I radujem se kada te vidim na mom blogu...
    Minirala sam tugu,nadam se da joj nece skoro pasti na pamet da me poseti...Nek se ne pojavljuje bar do jeseni,nek mi ne kvari ovako lepe dane...
  9. 123loncar (avatar)
  10. zxy (avatar)
    Draga moja Dunja
    vidim da te baš obuzela neka dobra volja
    a nisam znao da postoji i rang lista
    na kolko se dana menja
    hteo bih da skupim još poena
    dok si još raspoložena
  11. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Draga moja Dunja
    vidim da te baš obuzela neka dobra volja
    a nisam znao da postoji i rang lista
    na kolko se dana menja
    hteo bih da skupim još poena
    dok si još raspoložena

Da,dobre sam volje...A nemam neki poseban razlog...

Sto se tice rang liste necu je skoro azurirati...))Ako se nesto promeni,bices obavesten...da skupis poene na vreme...)))Mada ima kandidata koji bi mogli da te ugroze...