...Čopora_predvonik.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...Čopora_predvonik....

Oceni ovaj blog
...
...očajanje
kao razjarena
zver
ne stvara se
a ni gaji
ono tiho kao
neboder
širi se od sebe
i nebu kreće
a kad krene
niko ga
zaustaviti neće
hoće
ali ono samo
prelazi
u spavanja stanje
i mislim da nije
to
nikakvo kajanje...

Pošalji "...Čopora_predvonik...." na Facebook Pošalji "...Čopora_predvonik...." na Google Pošalji "...Čopora_predvonik...." na My Yahoo! Pošalji "...Čopora_predvonik...." na Live Pošalji "...Čopora_predvonik...." na MySpace Pošalji "...Čopora_predvonik...." na Twitter Pošalji "...Čopora_predvonik...." na Digg Pošalji "...Čopora_predvonik...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Kapriciozna (avatar)
    Mudrac treba da misli sa skepsom, a da dela sa optimizmom...
    Nisam neki mudrac, ali uvek stavim osmeh na lice i krenem u nove pobede.
    Ne postoji ocaj i ocajanje, ako si jak/ka...to je samo trenutni osecaj, kojeg se treba hitro otresti)
    Dopadljiva pesmica iako je rec o ocajanju!
  2. faraonn (avatar)
    ...kapriciozno, zar ne ali očaj i prati jake jer oni se odriču i onda kad su na svome...a, misle da ih ne ..trebaju...jako je otići od onih koji te kao 'vole' i ako ih voliš onda idi i otišao sam...
  3. mari47 (avatar)
    Očajanje je vrsta emocije, zar ne? I ono je poslednji oblik nade. I sve se podrazumeva
    u životu. A pesma mi se dopada, volim takav način pisanja....
  4. faraonn (avatar)
    ...očajanje je patos i samo molim da se ne spustim nimalo niže, ja se nadam da ću opstati na visinama sada zauzetim a ako ne opstanem
    za visine nijesan ni spreman bio...

Hvala Ti na posjeti ,- Mari 47...
  5. coviax (avatar)
    Očajanje pesnika je i dublje i bolnije kao radikalni hirurški zahvat,ali koji isceljuje dušu.Kao Feniks iz pepela!
    Po toj veštini hirurga se pesnici i rangiraju!
  6. Tol (avatar)
    To se zove odgovornosti-izbegavanje a i mazohističko potkopavanje ega
    sve u nadi da će drugi podmetnuti ledja i učiniti korak umesto nas...
  7. faraonn (avatar)
    ...mislim da očajanje je pomirenje , rezignacija naša kao odgovor na sortiranjetoga kako jest i tiho vraćanje k sebi a u pozitivnim slučajevima preispitivanje sebe ...ali, nikako ne smi je očaj dovesti do teških destrukcija ili bar, učinjeti da ne dodje...
    Kajanje je lični vid samooprosta a može biti i poza...