Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više

Oceni ovaj blog
Sve se više divim sopstvenoj mudrosti. Jednostavno, donosim sjajne odluke, čak i kad nisam svjestan te revolucionarnosti. Čuvena odluka o negledanju televizije, donesena još prije sedam-osam godina (istina, tad sam mislio da je u pitanju nešto kratkoročno, budući da je povod istoj bio kvar tv aparata), u kombinaciji sa onom odlukom od prije dva mjeseca da više ne čitam niti štampu, već da samo pratim službene glasnike i ponekad na netu propratim koji link, danas pokazuje mnoštvo pozitivnih efekata.

Dođem danas lijepo na posao, kad ono tamo svi nešto zabrinuti. Mislim, boli me dupe što su oni zabrinuti, neću im ja kupovati lijekove za smirivanje nerava i smanjenje šećera u krvi (osim ako me država opet nekako ne prejebe da glumim u filmu "Dok vi lapate od siromaha ja im pomažem, ne što hoću, nego što ste me prisilili, pizda vam materina"), nego-ne rade kako treba. Šta li je sad ovo, pitam se, kakav su sad razlog Srbi smislili da ne rade. "Japan". "Libija". "Afrika". "Gripa". "Smak svijeta". "Kriza vlasti u BiH". O ***** te živote. Prosto ne može da se egzistira sa tim ljudima, to su neopjevane bitange. Ali, stvarno više niti imam nerava da objašnjavam uzroke tog beterluka, niti želim sa ovima da se preganjam i molim ih da rade. Odem fino kod glavnog šefa, izložim problem, ponudim rješenje. Može`l tako-može. Super. Dovidjenja, dovidjenja.

Više na http://www.milkogrmusa.com/2011/03/k...bi-muke-i.html

Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na Facebook Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na Google Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na My Yahoo! Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na Live Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na MySpace Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na Twitter Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na Digg Pošalji "Katastrofičari-skratite sebi muke, i ubijte se više" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Amaunet (avatar)
    U potpunosti te razumem ... gledanje vesti, pregled dnevne štampe i ostale "navratite do apoteke i kupite lekove za živce" propagande, odavno ne konzumiram i gle čuda! U mnogo boljem sam psihičkom stanju, bar od onih koji me okružuju. To je moj lek i za DŽ je, tako da dess, svaka čast
  2. gost 198065 (avatar)
    J.ebote, nisam ni znala da je to nečitanje štampe i flegma spram tv-a bila izraz (moje) duboke mudrosti. :mrgreen:

Zato [I]volem[/I] čitat kad pišeš, između ostalog. To mi dođe ko tapšanje. Po ramenu.

Volem ljude koji pričaju šta volem. :mrgreen:

I [I]obožavam[/I] te avatare. Da ih slučajno nisi promenio!.. :rtfm:
  3. dess (avatar)
    Skrivena, Valkyriur

očigledno nas troje (ne) radimo iste stvari

i ja volem one koji mene vole

a avatar ostaje, znam da je vama kokama seksi
  4. Amaunet (avatar)
    Oduvek sam smatrala da je Ralph Fiennes izuzetno sexy
    Uostalom, odlično ti stoji

5. gost 43599 (avatar)
    Slazem se sa skrivenom....Ralph je hot..:zper:

Tv i ne treba gledati..bombarduju nas negativnim vestima kako bi nas gurnuli u depresiju i lakse kontrolisali...:aha:
  6. dess (avatar)
    dooobroo..i ko je jos hot?
  7. gost 43599 (avatar)
    Dobro.... i ti si hot.....:lol:
  8. dess (avatar)
  9. gost 198065 (avatar)
    Radili, ne radili, avatar ostaje.

Mada, znaš, nisam ja tolko [I]fan[/I] Ralph-a koliko... :eek:

Ali, da mu lepo stoji, vala baš. :mrgreen:
  10. dess (avatar)
    ..koliko mene, jel`
  11. hirajgoagain (avatar)
    bash zleim da umrem ali ne mogu da se ubijem, ako hoces da pomognes javi se na pp