Znam da znas - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Znam da znas

Oceni ovaj blog
Necu da pisem u proslom vremenu. Znam da sve znas. Spreman si na krupne korake,pametno razmisljas…oh koliko li sam ti puta rekla…U pravu si…I uvek sa osmehom na usnama…dok mi srce titra, upoznao si pravu prirodu svega oko sebe. Ucis i mene svemu. Sve reci koje govoris iskazuju to, one su pesma koju cu zauvek pevati. Tvoji tragovi su zapanjujuce divni i nemaju nikakve veze sa vremenom koje je proslo ili koje ce doci. Svakako je moguce upoznati tu divnu muziku koju kao oreol siris oko sebe. Sve reci koje si u meni stvorio i nisu moje vec hitaju ka tebi, tebi koji si ih stvorio. Ja sam ti ovih dana i ovamo, i tamo, zapravo ni sama vise ne znam gde. Oci mi lutaju ovim cudesnim svetom tražeći odgovore a moje price nikada nisu bile stvarnije. Sve se odigrava tu pred nama, dovraga sve se desava bas onako kako ne bih pozelela. Misli su cudo, mislima je i Bog stvorio svet. Deca sebe cesto vide u trecem licu i mozda bi tako i trebali da se gledamo. Ova imena smo dobili dolaskom na ovaj svet i ona su zapravo imena naših tela.A dusa, dusa ima ime kakvom je mi stvorimo…zar ne,duhu duse moje. Danas sam videla jednu od mnogih sedih u kosi i gle, neko telo koje se naziva ovim imenom pocinje da stari. Vreme ne prolazi a telo stari! Bas sam hrabra, kad ovako pisem. Dusa mi je jos uvek mlada…zbog tebe, i hvala ti sto si ucinio da ne budem medju ostalima, sto si me izdvojio iz mase, sto mi i nesvesno porucujes da sam drugacija, svakako samo za tebe. Kada tako nesto ucini andjeo, kada te andjeo izabere, shvatis da ni zivot, ni smrt, niti tajne sile najtamnijih dubina ne mogu da tako nesto ospore, da ne mogu protiv vecnosti, da nas sve greje sunceva svetlost ,da nocu gledamo zvezde koje su milijardama godina mrtve...tako smo blizu…a tako daleko. I ja jos uvek ucim od tebe…

Pošalji "Znam da znas" na Facebook Pošalji "Znam da znas" na Google Pošalji "Znam da znas" na My Yahoo! Pošalji "Znam da znas" na Live Pošalji "Znam da znas" na MySpace Pošalji "Znam da znas" na Twitter Pošalji "Znam da znas" na Digg Pošalji "Znam da znas" na del.icio.us

Kategorije
Njima

Komentari

1. zxy (avatar)
    Oho Tijara,ovo je majstorski sročeno
  2. mari47 (avatar)
    Tijara, baš si hrabra....
    Ažurirano 17.03.2011. u 09:46, autor: mari47
  3. BLAJBI (avatar)
    Lepo.....
  4. Tijara (avatar)
    Hvala vam