...brojanica Br. 1. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...brojanica Br. 1.

Oceni ovaj blog
...umeš li opet
da maštaš
kao i prije
ili bi
da zaboraviš
kao da maštanje
i postojalo nije...

...maštaj
ako sebi nećeš
drugome obavezno
praštaj
i nemoj glavu osim naprijed
nikud
da okrećeš.

Pošalji "...brojanica Br. 1." na Facebook Pošalji "...brojanica Br. 1." na Google Pošalji "...brojanica Br. 1." na My Yahoo! Pošalji "...brojanica Br. 1." na Live Pošalji "...brojanica Br. 1." na MySpace Pošalji "...brojanica Br. 1." na Twitter Pošalji "...brojanica Br. 1." na Digg Pošalji "...brojanica Br. 1." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. capljara (avatar)

" Pesma je dusa, ona je odjek koji govori da ga osecajni umovi smatraju za najvece blago ljubavi "
    Emerson
  2. Christian_Death (avatar)
    Lepo...
  3. faraonn (avatar)
    ...Instruktori,
    -pjesma jeste duša ali obično osjećajni umovi su neuspjeli pjesnici i blago ljubavi potroše a da pjesma ništa nije mogla pomoći...
    Pozdravljam Instruktore i pozdravljaću...
    Faraonn
  4. faraonn (avatar)
    Christian_Death,
    Faraonn je počaćen Vašim dolaskom i kad nalazite sebe u redovima napisanim , mislim da mi i to čini čast jer literatura i muzika kao i slikarstvo su oblasti koje grupisu istomisljenike i oni pripadaju istim poljima....pod literaturom sam podveo i Poeziju za koju je rekla Simon Vej da je sebe ponizila u XIX vijeku kad je bila u isti red sa knjizevnoću tj. literaturom...?
    Pozdravljam i lijepu noć želim,
    Faraonn
  5. Tol (avatar)
    Bravo dušo! pesma za 10!
  6. faraonn (avatar)
    ...samo ti tako me nagradjuj Tol, pa ću i riječ izgubiti od straha da ne 'omanem'...
    Pozdravljam te i zahvaljujem za ,- Srčanu podršku, poljubac i tvoj dolazak ovdje ,
    - naklon i rukoljub , faraonn_a Tumnopoteh_a I